Oyunlarda Aim Geliştirme Sitesi

Günümüzde en çok oynanan oyun türleri arasında nişangah ve FPS oyunları yer almakta. Bu tür oyunlarda rakibi alt etmek için AİM geliştirmek gerekiyor. Aim konusunda kendini geliştirmiş kişiler çok rahat bir şekilde oyunlarını geçirebiliyor. İşte Aim ve detayları...

Oyunlarda Aim Geliştirme Sitesi

Bilgisayar oyunlarının açık ara en çok sevilen türleri arasında yer alan FPS oyunlarında en çok bilinen terimlerden biri de aim'dir. Aim olarak kendini geliştiren oyuncuları bu oyunlarda çok daha avantajlı olmakta. Gerek takıma katkı gerekse bireysel gelişim açısından oyunda ki mekaniği kavramanın en önemli yolu aim tekniklerinden geçmektedir. Bu tür nişangah dediğimiz oyunlarda mutlaka aim hassasiyetiniz olmalı. Aim alanında yetersiz kalmanız dahilinde kötü bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Peki oyunlarda çok sık kullanılan Aim nedir ?

Aim kelime olarak nişan almak, nişanlamak anlamına gelen elinde ki silah ile rakibi hedef olarak alma olarak bilinir. Burada rakipleri elemek için aim stratejisi konusunda kendinizi geliştirmeniz gerekir. Çünkü aim yani rakibe nişangah konusu önemlidir. Gerçekte olduğu gibi silahı rakibe karşı doğrulturken nişangahı tam karşımızda ki hedefe göre ayarlamamız gerekir. İşte bu ayarı bilgisayar oyunlarında fareler ile yönlendirmek gerekir. Bu yüzden aim oldukça önemlidir.

Aim konusunda kendinizi geliştirebileceğiniz birçok teknik bulunmakta. Bugün size bir siteden bahsedeceğiz. Bu siteye sadece 10 saniye içerisinde kayıt açabilirsiniz. Herhangi bir e-mail aktivasyonu bulunmayan sitede kolayca aim testlerine girebilirsiniz . Üstelik birçok farklı fare mekaniği elde edebileceğiniz türleri bulunmakta. Tamamen ücretsiz olup sizlere test sonucunda onlarca farklı grafik ile mevcut durumunuzu ve ilerde ne yapmanız gerektiğini açıklayan harika bir site. 

Aim konusunda test yapmak ve analizleri değerlendirmek için kullanacağımız site Aiming Pro'dur. Aiming Pro ile kolay bir şekilde sadece saniyeler süren testlere katılabilir ve aim testlerinizi yapabilirsiniz. Oyuncular için hazırlanan ve oldukça elverişli olan aim testini mutlaka denemelisiniz.