Şu Anda Satın Alabileceğiniz En İyi 11 Otomatik Şanzımanlı Motosiklet

Honda NCX750X, şirket tarafından 2013’ten beri opsiyonel olarak bir DCT ile sunuluyor. 2023 model yılı için Honda, manuel şanzımanı tamamen bıraktı ve otomatik şanzımanlı motosikletleriyle her şeyi bir araya getiriyor. Bu bisiklet, çok yönlü bir sürüş deneyimi göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir macera bisikleti olarak kabul edilir ve güç ve hızın yanı sıra gösterişli stili […]

Şu Anda Satın Alabileceğiniz En İyi 11 Otomatik Şanzımanlı Motosiklet

Honda NCX750X, şirket tarafından 2013’ten beri opsiyonel olarak bir DCT ile sunuluyor. 2023 model yılı için Honda, manuel şanzımanı tamamen bıraktı ve otomatik şanzımanlı motosikletleriyle her şeyi bir araya getiriyor. Bu bisiklet, çok yönlü bir sürüş deneyimi göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir macera bisikleti olarak kabul edilir ve güç ve hızın yanı sıra gösterişli stili önceliklerinden alır. Kulüp bölgesinden geçerken insanların size bakması için bisiklete biniyorsanız, bu size göre değil. Tersine, sizi dağ otoyollarında ve kırsal yollarda mütevazı hızlarda rahatça götürebilecek bir bisiklet istiyorsanız, bu mükemmel olabilir. Ayrıca, touring sürücüsü, gerçek sürüş hakkında daha az ve sürüş hakkında daha fazla düşünmelerini sağlayan DCT’den yararlanır.

NCX750X, 58 beygir gücü üreten sıvı soğutmalı paralel ikiz motorla birlikte gelir; bu, yaklaşık 500 kiloluk bu motosikleti hızlı bir şekilde hareket ettirmek için fazlasıyla yeterlidir. Sürüş pozisyonu diktir, ancak 31,5 inç sele yüksekliğiyle çoğu sürücü için rahat olmalıdır. Ayrıca, uzun yolculuklar için en önemlisi, 67 mpg’lik saygın yakıt tüketimi, dolumlar arasında daha az duraklama anlamına gelir.

Sonuç olarak, bu çok yönlü amaçlar için harika olan çekici bir bisiklet. En hızlısı ya da en güzeli değil ama sizi hiçbir zaman hantal ya da güçsüz hissetmeden rahat ve güvenilir bir şekilde her yere götürecektir. Ve 10.000 doların altında olması da büyük bir değer.

Teknory