The Boys 4. Sezon – Son Haberler, Oyuncular

The Boys Season 3 bitti ve hepimizi baştan sona cehennem gibi bir rollercoaster yolculuğuna çıkardı. İnişler, çıkışlar, kalp kırıklıkları (bazen kelimenin tam anlamıyla…), şoklar, ifşalar ve tonlarca kıçı tekmeleme.

The Boys 4. Sezon – Son Haberler, Oyuncular

Tam senarist Eric Kripke (Supernatural, Timeless) ve yazar ekibinin 2. Sezonu bitiremeyeceğini düşündüğünüzde, 3. Sezonun ilk bölümünde, daha önce gösterdikleri her şeyden daha cüretkar bir bölümle bunu geride bıraktılar. Bölümü gördüm ya da ilk bölüm düştüğünde internette kimler vardı, tam olarak ne demek istediğimi anlayın).

Şimdi, 3. Sezon finalinin ve The Boys evreninin getirdiği statükodaki değişikliklerin ardından. 4. Sezon'daki ilk resmi görüntülerimizi sabırsızlıkla beklerken şu ana kadar bildiğimiz her şeye bir göz atalım.

The Boys 4. Sezon ile İlgili Son Haberler

27/09/2022:

The Boys 4. Sezon için en son haberleri, alayları ve resmi açıklamaları beklerken Prime Video, hepimize komik The Boys içeriğinin gelgitini düzeltmek için Sezon 3'ten uzun zamandır beklenen bloopers videosunu yayınladı. biz bittik:

14/09/2022:

The Boys Season 4 setinden başka bir gün ve başka bir alay, bu sefer şovun resmi twitter hesabından:

Kredi: The Boys Resmi Twitter

Bu fotoğraflarda biraz desen gören Homelander oyuncusu Antony Starr, ekibin ofis dekoru hakkında düşüncelerini belirtmeyi ihmal etmedi:

09/09/2022:

“Starlight” oyuncusu Erin Moriatry'yi amansızca taciz eden herkese çarpıcı bir mesajla . Boys'un showrunner'ı Eric Kripke konuyla ilgili duygularını açıkça belirtti:

Ve Kripke'nin mesaj alıntısı Variety'nin konuyla ilgili makalesini yeniden tweetlese de. Bu yanıt , Moriarty'nin aldığı kadın düşmanı yorumlara ilişkin bu blog yazısının yakın zamanda parladığı ışıktan geliyor . Moriarty, aldığı kadın düşmanı yorumlar hakkında konuştuğu aşağıdaki Instagram gönderisinde blogdan alıntı yapıyor:

Ne yazık ki, “The Boys” dizisinin bir kadın yıldızının kadın düşmanı yorumlara maruz kalması ilk kez değil, “Stormfront” oyuncusu Aya Cash de bu yazıda tartıştığı gibi kendi Instagram hesabında tekrar tekrar yorumlara maruz kaldı. makale , dizinin 2. sezonundaki “Stormfront” rolünden bahsederken.


02/09/2022:

Dizinin başındaki ve yaratıcısı Eric Kripke, Sezon 4'teki ilk bakışlarımızdan birinde, Yedi'nin Vought Tower duvar resminin güncellenmiş bir versiyonu gibi görünen şu tweeti attı:

Bu, daha sonra, aşağıdaki gibi, diziyle ilgili düzenli olarak evren tweet'lerini ortaya koyan The Boys' Vought International twitter hesabı tarafından Sezon 4 için yeni, güncellenmiş duvar resmi olarak onaylandı:

Hiç şüphe yok ki bu, Homelander'ın Vought International'ın CEO'su olduğu için yaptığını göreceğimiz birçok değişiklikten sadece biri.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow