Anket: Gönderi takip alışkanlığınız nedir?

Siber Pazartesi geldi, ancak birçoğunuzun çevrimiçi sipariş verdiğinden eminiz. Ne de olsa, şu anda akıllı telefonlar ve PC’lerden sesli ürünlere ve daha fazlasına kadar çok sayıda özel ürün var. Yine de siparişinizi verdikten sonra ne olacağını merak ediyoruz. Teslimatınızı takip etme konusunda alışkanlıklarınız nelerdir? Takipçiyi saplantılı bir şekilde kontrol ediyor musunuz, yoksa siparişinizi bile unutuyor […]

Anket: Gönderi takip alışkanlığınız nedir?

Siber Pazartesi geldi, ancak birçoğunuzun çevrimiçi sipariş verdiğinden eminiz. Ne de olsa, şu anda akıllı telefonlar ve PC’lerden sesli ürünlere ve daha fazlasına kadar çok sayıda özel ürün var.

Yine de siparişinizi verdikten sonra ne olacağını merak ediyoruz. Teslimatınızı takip etme konusunda alışkanlıklarınız nelerdir? Takipçiyi saplantılı bir şekilde kontrol ediyor musunuz, yoksa siparişinizi bile unutuyor musunuz? Aşağıdaki bugünün öne çıkan anketi aracılığıyla bize bildirin.

Teslimat takip alışkanlığınız nedir?

145 oy

İzleyiciyi sürekli kontrol edip tüm uyarılara kaydolmanızı anlayabiliriz. Bu, özellikle tüm gün evde olmayacaksanız veya teslimatın zamana duyarlı bir doğası varsa (örneğin, önümüzdeki günlerde bir doğum günü için) önemlidir. Ya da sadece sabırsız bir tipseniz.

Siparişinizi neden unutabileceğinizi de görebiliriz. Daha önce orada bulundum ve kurye geldiğinde her zaman hoş bir sürpriz olur ve sipariş verdiğinizi hatırlarsınız.

Teknory