‘Avcı Kraven’ Sonunda Sony’nin MCU’su İçin İronik Olmayan Bir Heyecan Yaratıyor

Fotoğraf: Jun Sato/WireImage Yakın zamana kadar, bekleyen birçok insan vardı. Avcı Kraven Sony’nin Örümcek Adam Evrenindeki son taksit, 6 Ekim’de bir çıkış tarihi kaleme alınmış olmasına rağmen, prodüksiyon tamamlandığından beri neredeyse radyo sessizliğine geçtiğinde bu anlaşılabilir bir durumdu. Yine de dün geceki CinemaCon sunumu sayesinde, Aaron Taylor-Johnson’ın süper kahraman yıldızlığındaki son şansının takip ettiğini rahatlıkla […]

‘Avcı Kraven’ Sonunda Sony’nin MCU’su İçin İronik Olmayan Bir Heyecan Yaratıyor

Fotoğraf: Jun Sato/WireImage

Yakın zamana kadar, bekleyen birçok insan vardı. Avcı Kraven Sony’nin Örümcek Adam Evrenindeki son taksit, 6 Ekim’de bir çıkış tarihi kaleme alınmış olmasına rağmen, prodüksiyon tamamlandığından beri neredeyse radyo sessizliğine geçtiğinde bu anlaşılabilir bir durumdu.

Yine de dün geceki CinemaCon sunumu sayesinde, Aaron Taylor-Johnson’ın süper kahraman yıldızlığındaki son şansının takip ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kıçını tekmelemek Ve Yenilmezler: Ultron Çağı Elbette bundan beş aydan biraz daha uzun bir süre sonra inecek, ancak serinin çizgi roman uyarlamalarından biri için ilk kez sonsuza dek gibi hissettiren ironik olmayan bir yutturmaca yaratıyor.

Tom Hardy’nin iken Zehir 3 eleştiriye karşı bağışıklığı büyük ölçüde kanıtlanmış olsa da, şunu söylemek de adil olur: morbius ve Bad Bunny’nin Ölü özellikle tüm yanlış nedenlerle viral sansasyonlar haline geldi, ancak tek gereken bunun onaylanmasıydı. Avcı Kraven gelgitlerin bir anda dönmesi için R dereceli olacak.

Filmin savunmasında, JC Chandor, doğru malzemeye sahip mükemmel bir yönetmen ve aynı şey bir oyuncu olarak Taylor-Johnson için de geçerli, bu nedenle, en korkunç, en kanlı ne olabileceği vaadiyle karışıma bir R-reytingi atmak. Şimdiye kadar yapılmış sırılsıklam Marvel filmi, en hafif tabirle cezbedici.

Elbette, stüdyonun süper kahramanca hayal kırıklığı konusundaki sicili göz önüne alındığında, Sony dahil olduğunda beklentiler her zaman yumuşatılmalıdır, ancak Avcı Kraven gerçekten iyi olacak mı? Kesinlikle garip şeyler oldu.

Teknory