Isabela Merced, dudak uçuklatan görüntüsüyle Hawkgirl rolüyle hayrete düşürüyor

Isabela Merced, çarpıcı yeni hayran çizimlerinde bazılarının ağzını açık bırakacak güç ve zarafetle korkusuz Şahin Kızı olarak uçuyor. Çekimler Ocak 2024’te başlayacak. Süpermen: Miras sadece başka bir süper kahraman filmi değil; yeniden başlatılan bir DC Evreninin şafağıdır. James Gunn ve DC Studios’un baş sorumlusu Peter Safran, günümüz çağına uygun süper kahraman filmlerini yeniden tanımlamak için […]

Isabela Merced, dudak uçuklatan görüntüsüyle Hawkgirl rolüyle hayrete düşürüyor

Isabela Merced, çarpıcı yeni hayran çizimlerinde bazılarının ağzını açık bırakacak güç ve zarafetle korkusuz Şahin Kızı olarak uçuyor.

Çekimler Ocak 2024’te başlayacak. Süpermen: Miras sadece başka bir süper kahraman filmi değil; yeniden başlatılan bir DC Evreninin şafağıdır. James Gunn ve DC Studios’un baş sorumlusu Peter Safran, günümüz çağına uygun süper kahraman filmlerini yeniden tanımlamak için güçlerini birleştiriyor.

Hepimizi Star-Lord’un karışık kasetleriyle dans ettiren ve ardından gözlerimizi şiddetle ağlatan aynı deha James Gunn ile birlikte. galaksinin gardiyanları hem senaryoyu yazan hem de yönetmen koltuğuna oturan filmler Süpermen: Mirasbir ziyafete katılacağız.

Süpermen: Miras yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu vaat ediyor. Nathan Fillion, Guy Gardner rolünde yeşile dönüyor, Edi Gathegi, Mister Terrific rolüyle cazibesini ortaya çıkaracak ve Anthony Carrigan, Metaporpho’ya dönüşüyor. David Corenswet, Superman rolünde kırmızı pelerin giyecek, Rachel Brosnahan muhabir Lois Lane’i, Isabela Merced ise Hawkgirl’ü canlandıracak.

Isabela Merced yeni hayran çiziminde Hawkgirl oldu

İnanılmaz yetenekli sanatçıların süper havalı hayran sanatı Hasan Çalışması Isabela Merced’i Hawkgirl ve onun yeniden tasarlanmış kanatlarından başkası olarak göstermiyor. Bu muhteşem hayran çizimi bize gerçekten de klasik Hawkgirl kostümünün şık ve modern bir versiyonuyla gökyüzünde süzüldüğünü görebileceğimiz bir Hawkgirl veriyor.

Merced’in Hawkgirl kostümünün neye benzeyeceğini henüz tam olarak bilmiyor olsak da, eğer Kazi’nin hayran çiziminde tasvir edilen muhteşem konsepte benziyorsa, çok heyecanlanacağız! Sonuçta karakter, canlı aksiyona ilk çıkışını yeni DC Universe’de büyük ekranda yaparken muhteşem bir kostümü hak ediyor.

James Gunn’ın kadroya daha fazla kahraman ekleyebileceği yönünde bir söylenti var ama bunu doğrulayamayız. Üyeler hakkında fısıltılar var OtoriteBir nevi Adalet Karşıtı Birlik grubu da hikayeye katılıyor. Ve bizi gösteri öncesi kaygı deliğine düşmekten alıkoymak için Gunn, pek çok pelerin ve maske olsa da şunu söyledi: ilgi odağı kesinlikle Clark Kent’in yolculuğunda.

Hollywood, SAG-AFTRA saldırısı nedeniyle şu anda biraz duraklama modundayken, konuyla ilgili çok fazla resmi ve somut ayrıntı veya duyuru yapılmadı. Miras. Grev çözüldükten sonra, oyuncu kadrosu ve hikayenin yanı sıra herhangi bir teori yakıtı hakkında daha fazla bilgi almak zorundayız.

Parmaklar geçti, Süpermen: Miras 2024’ün başlarında üretime başlanacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow