Cam Soğan En Eski 2 Rian Johnson Geleneğini Sürdürüyor

Glass Onion’daki 2 oyuncu kadrosu, Rian Johnson’ın Knives Out 3’ün de devam ettirebileceği filmlerindeki en eski gelenekleri zekice sürdürüyor. UYARI! Bu makale Glass Onion: A Knife Out Mystery için küçük SPOILER içermektedir!Cam soğanıOyuncu kadrosu, Rian Johnson filmlerinin en eski iki geleneğini ve paskalya yumurtalarını ustaca sürdürüyor. 2022’nin devamı Bıçaklar ÇıktıDaniel Craig’in tatlı Güneyli dedektifi Benoit […]

Cam Soğan En Eski 2 Rian Johnson Geleneğini Sürdürüyor

Glass Onion’daki 2 oyuncu kadrosu, Rian Johnson’ın Knives Out 3’ün de devam ettirebileceği filmlerindeki en eski gelenekleri zekice sürdürüyor.


UYARI! Bu makale Glass Onion: A Knife Out Mystery için küçük SPOILER içermektedir!Cam soğanıOyuncu kadrosu, Rian Johnson filmlerinin en eski iki geleneğini ve paskalya yumurtalarını ustaca sürdürüyor. 2022’nin devamı Bıçaklar ÇıktıDaniel Craig’in tatlı Güneyli dedektifi Benoit Blanc’ı geri getiren film, teknoloji milyarderi Miles Bron (Edward Norton) tarafından kurgusal bir cinayet gizemini çözmek için bir Yunan adasına davet edilen bir grup eski arkadaşı konu alıyor – ta ki oyun gerçek olana kadar. Rian Johnson’ın 2019 filmini yapan çok sayıda zekice bükülme ve kırmızı ringa balığı sürdürmenin yanı sıra Bıçaklar Çıktı bir vuruş, Cam soğanı film yapımcısının geçmiş projelerinin her biri için geçerli olan daha fazla Johnson geleneği içeriyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Sevmek Bıçaklar Çıktıbaşarısı Cam soğanı Angela Lansbury ve Stephen Sondheim gibi ünlülerin ölümünden sonra yayınlanan son sürümlerinde kısa kamera rolleri, Kareem Abdul-Jabbar, Ethan Hawke ve hatta Benoit Blanc’ın erkek arkadaşı rolündeki Hugh Grant’in de dahil olduğu yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu tarafından büyük ölçüde destekleniyor. Dedektif Benoit Blanc ise tek karakter Bıçaklar Çıktı kim için döner Cam soğanı, yepyeni rollerde geri dönen iki oyuncu daha var. Hem Noah Segan hem de Joseph Gordon-Levitt yeni karakterler oynuyor. Cam soğanı yer aldıktan sonra Bıçaklar ÇıktıRian Johnson’ın daha geniş filmografisindeki en eski geleneği sürdüren devam filmi minyatürleriyle.

İlgili: Joseph Gordon Levitt’in Glass Onion’daki Cameo’su Nerede?


Cam Soğanda Noah Segan ve Joseph Gordon-Levitt Bir Rian Johnson Geleneğidir

cam soğan_derol

Noah Segan ve Joseph Gordon-Levitt, neredeyse her Rian Johnson filminde ve TV şovunda yer aldı ve Segan, Johnson’ın yönettiği her projede gerçekten yer aldı. Rian Johnson’ın projelerinde görünüşleri – Yıldız Savaşları: Son Jedi ile Lüper – artık klasik bir Johnson geleneği olarak bekleniyor ve Cam soğanı hayal kırıklığına uğratmaz İçinde Bıçaklar ÇıktıSegan, Trooper Wagner’in yardımcı rolünü oynadı ve aktör, komik derecede gizemli tembel Derol’u oynamak için geri döndü. Cam soğanı. Aynı şekilde, Gordon-Levitt de bir seslendirme yaptı. Bıçaklar Çıktı Miles’ın saati Hourly Dong’u seslendirmeye dönmeden önce Dedektif Hardrock olarak Cam soğanı.

Artık Segan ve Gordon-Levitt’in Johnson’ın yeni filminde rol alması bekleniyor. Bıçaklar 3 yeni karakterler olarak, umarım, ikincisi sonunda ekranda bir kamera hücresi oluşturabilecektir. Buna ek olarak Bıçaklar Çıktı Noah Segan, Johnson’ın yönettiği tüm girişimlerde yer aldı – dahil Kötü kırma – hariç Teriyer. Joseph Gordon-Levitt, Segan kadar çok Rian Johnson projesinde yer almadı, ancak aynı zamanda Tuğla, Kardeşler Çiçek Açıyor, Lüper, Yıldız Savaşları: Son Jedive Johnson’ın yaklaşan dizisi Poker yüzü.

Rian Johnson Neden Her Zaman Noah Segan ve Joseph Gordon-Levitt’i Seçiyor?

Joseph Gordon Levitt Bıçaklar 3

Birçok modern film yapımcısına benzer şekilde, Rian Johnson da projelerinde ekrandaki ve ekran dışındaki arkadaşlarını geri getirmesiyle dikkat çekiyor. Hem Noah Segan hem de Joseph Gordon-Levitt, Rian Johnson’ın ilk yönetmenlik denemesinde rol aldı. Tuğla (2005), oyuncular ve yönetmen arasında yakın dostluklar kurdu. Segan ve Gordon-Levitt, Johnson’la gişe başarısızlıklarından gişe rekorları kıran taksitine kadar çalışmaya devam etti. Yıldız Savaşları franchise, bu yüzden tüm Hollywood kariyeri boyunca gerçekten oradaydılar. Johnson daha büyük projeler almaya devam ettikçe, başından beri yanında olan adamları geri getirmesi doğru görünüyor.

Segan ve Gordon-Levitt’in Rian Johnson’ın filmlerinde boy göstermeye devam etmesinin bir başka nedeni de, oyuncuların seyirciler için eğlenceli bir paskalya yumurtası işlevi görmesi. Johnson, Screen Rant’a Derol rolü için Segan’ı seçtiğini söyledi. Cam soğanı insanların onu tanımayacağına inandığı için Bıçaklar Çıktı, Gordon-Levitt’in ses kamera hücresinin fark edilmesi çok daha zor. Daniel Craig’in Benoit Blanc’ı muhtemelen dizi boyunca yer alacak tek karakter olsa da. Bıçaklar Çıktı Franchise, izleyiciler artık Johnson’ın sonraki taksitlerinde Segan ve Gordon-Levitt’in kamera hücrelerini aramaları gerektiğini biliyor.

Sonraki: Cam Soğandaki Her Cameo Açıklandı

Teknory