Çevrimiçi Ücretsiz TV Nasıl İzlenir

Kablo TV, yıllardır birçok evde temel bir unsur olmuştur, ancak internet, akışlı programları daha iyi bir seçenek haline getirmiştir. TV şovları bugün hala varlığını sürdürüyor ve akış hizmetlerinin bir parçası olarak çevrimiçi olarak izlenebiliyor. Hepsinden iyisi, bazı kanalları veya şovları izlemek ücretsizdir. Aşağıda, çevrimiçi olarak ücretsiz TV izlemenin bazı yolları ve belirli kanallar canlı haberler […]

Çevrimiçi Ücretsiz TV Nasıl İzlenir

Kablo TV, yıllardır birçok evde temel bir unsur olmuştur, ancak internet, akışlı programları daha iyi bir seçenek haline getirmiştir. TV şovları bugün hala varlığını sürdürüyor ve akış hizmetlerinin bir parçası olarak çevrimiçi olarak izlenebiliyor. Hepsinden iyisi, bazı kanalları veya şovları izlemek ücretsizdir.

Aşağıda, çevrimiçi olarak ücretsiz TV izlemenin bazı yolları ve belirli kanallar canlı haberler sunmaktadır. Bu sitelerin nerede olduğunu ve avantajlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Çevrimiçi Ücretsiz TV İzleyin

En sevdiğiniz programlardan veya filmlerden bazıları şu anda web sitelerinde veya akış platformlarında mevcuttur. Birçok kişi Netflix ve Hulu’yu biliyor olsa da ücretsiz olarak TV izleyebileceğiniz yerler var. Bu hizmetlerin çoğu, kullanıcılardan içeriği izlemeleri için ücret talep etmez, ancak dezavantajı, reklamlara katlanmak zorunda olmasıdır.

Yasal davalar için endişelenmenize gerek kalmayacak. Saygın web siteleri, yasayı çiğnemeden her şeyi yayınlamak için lisanslar öder.

Şimdi Ücretsiz Çevrimiçi TV İzleyin

Bu yasal ve ücretsiz dizilerle ilgileniyorsanız, yapmanız gereken tek şey bir hesap oluşturmak. Bu işlem yalnızca birkaç dakika sürer ve bazen size bir Facebook hesabı girişiyle devam etme seçeneği sunulur.

Diğer bazı kanalları hesap olmadan izlemek tamamen ücretsizdir. Örneğin, bir haber kanalının web sitesini ziyaret edebilirsiniz; bu, hemen izlemenizi sağlayabilir. Kullanıcılar istedikleri zaman bağlantıya geri dönebilirler.

Ücretsiz Çevrimiçi TV Web Sitelerini İzleyin

İsteğe bağlı olarak TV izleyebileceğiniz birkaç ücretsiz sitenin listesi. Bazıları indirme ve kalite ayarlamaları sunarken bazıları sunmaz.

Çember

Kütüphaneden kitap ve diğer nesneleri ödünç almanın adet olduğu eski okul günlerinizi hayal edin. Çember temel olarak e-Kitaplar, TV şovları ve diğer birçok medya türü için dijital bir kitaplıktır. Şu anda mobil cihazlarda, tarayıcılarda ve hatta akıllı TV’lerde kullanılabilir.

Hesap dışında tek gereklilik geçerli bir kütüphane kartıdır. Doğru, halka açık veya özel kütüphaneleri sevenlerden biriyseniz, Hoopla şovları ve filmleri izlemek için mükemmel bir yer. Buradaki fikir, hizmetten ödünç aldığınızdır. Hoopla şu anda yalnızca ABD ve Kanada’da mevcuttur.

Kütüphane kartınız varsa Hoopla ücretsiz olsa da, çeşitli ortamlarda 500.000’den fazla başlığa erişebilirsiniz. Çevrimdışı olarak incelemeyi planlıyorsanız, bunların tümü bir cihaza indirilebilir. Video içeriği için akış kalitesinin değişeceğini unutmayın.

İndirme yalnızca mobil kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Hoopla’yı TV kutuları, akıllı TV’ler ve daha fazlasında kullanan kişiler yalnızca internet bağlantısıyla yayın yapabilir.

Hoopla’da orijinal içerik de var, ancak canlı kanal yok.

Hoopla’daki şovların çoğu en son teklifler değildir ve her ay yalnızca sınırlı miktarda içerik ödünç alabilirsiniz. Buna rağmen, izleme deneyimini mahvedecek hiçbir reklam yok.

Kısacası, Hoopla bariz dezavantajları olan uygun bir hizmettir, ancak sahip olmak harikadır ve onu kullanmak için kolayca bir kütüphane kartı edinebilirsiniz. Sadece TV ve filmlerden daha fazla içeriğin olması da büyük bir avantaj.

Plüton TV

Plüton TV eğlenceye düşkünseniz mükemmel bir web sitesidir. CBSN, CNN ve Sky News gibi bazı canlı kanallar sunarken, bu teklifler diğer kategorilere göre sönük kalıyor.

Wipeout gibi yalnızca belirli bir programı yayınlayan “kanallar” vardır. Bu seçim, belirli içerikleri art arda izlemek isteyen hayranlar için tamamen kabul edilebilir, ancak birçok kullanıcı daha fazlasını istiyor.

Neyse ki anime, çizgi film, komedi ve daha birçok kanal var. Ne olursa olsun, tüm ailenin her zaman izleyecek bir şeyi olacaktır. Ancak yine de hepsi bu kadar değil.

Kore kanalları ve Siyah programların tümü Pluto TV’de mevcuttur. Kore içeriği dünya çapında ana akım olarak kabul edilirken, ikincisi “yeraltı” nişine aittir. Bu tür eğlencenin hayranları, Pluto TV almayı düşünebilir.

film havasındaysanız isteğe bağlı filmler bölümüne göz atabilirsiniz. Zaman geçtikçe başlıklar değişeceğinden adil bir uyarıda bulunacağız, ancak duruma uygun bir şeyler bulabilirsiniz.

Şirketin para kazanmasının tek yolu bu olduğu için Pluto TV’de içerik izlerseniz reklamlar var. Yakın zamanda herhangi bir premium sürümün olmayacağını bilmek sizi memnun edecektir.

Pluto TV’ye bu cihazlardan erişebilirsiniz.

  • Mobil cihazlar
  • Video oyun konsolları
  • Akış kutuları
  • Akıllı TV’ler

Pluto TV’de dizi izlemek için hesap gerekmez. Kanalları özelleştirmeyi tercih ederseniz bir tane oluşturabilirsiniz. Ancak, içeriğin hiçbiri indirilebilir değildir.

çatırtı

çatırtı içeriği izlediğinizde reklamlarla desteklenen ücretsiz bir akış hizmetidir. Ölümcül bir kusuru var ve içeriğin hiçbiri 720p’nin üzerinde değil. Başka bir deyişle, hepsi Yüksek Çözünürlüktedir, Tam Yüksek Çözünürlükte değildir.

Bu, çoğu kullanıcıyı mutlu etmeyebilir, ancak içerik, herhangi bir tepki korkusu olmadan izlemek için yasaldır. Sony ve Chicken Soup for the Soul’a sahip olduklarından, her şeyin meşru olduğundan emin olabilirsiniz. Daha yeni içerik yalnızca yavaş eklenir, ancak Crackle özellikle eski TV şovları için uygundur.

Crackle, film kanallarının yaptığına benzer şekilde film başlıklarını dönüşümlü olarak sunar. Deneyimler pratik olarak aynıdır, yani değerli bir filme rastlayabilirsiniz, ancak çoğunu daha önce izlemiş olabilirsiniz. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tür var ve menü, ücretsiz akış hizmetlerinde yaygın bir sorun olan, zihninizi sarmak için zor değil.

Arama işlevi yok, neredeyse her hizmetin sahip olduğu bir özellik. Bu nedenle, istediğiniz şovu bulmak için kategoriler ve alt kategoriler arasında gezinmeniz gerekecek.

Crackle şu anda mobil cihazlarda ve web tarayıcılarında kullanılabilir. Hemen izlemeye başlamak için bir hesaba ihtiyacınız yok.

Borular

20.000’den fazla dizi ve film ile, Borular ücretsiz ve anında olması, onu tüketiciler arasında favori yapıyor. Ana uyarı, Crackle’a benzer şekilde, içeriğin 720p’yi geçmemesidir ki bu da kuşkusuz 2022’de modası geçmiştir. Bununla birlikte, korsan web sitelerini kullanmak istemeyen kişiler şovları izleyerek yanlış bir şey yapmadıklarından emin olabilirler. Tubi’de.

Tubi uygulamasını mobil cihazlara, video oyun konsollarına ve Blu-ray oynatıcılara indirebilirsiniz. Alternatif olarak, bir dizüstü bilgisayar veya PC’deki kullanıcılar tercih ettikleri web tarayıcısını anında kullanabilirler. İzleyiciler eşzamanlı akış sınırlamasından muzdarip değildir, yani aynı hesabı aynı anda istediğiniz sayıda cihazda kullanabilirsiniz.

Bir hesabın gerekli olmadığını unutmayın. Hemen TV izlemeye başlamak için uygulamayı veya web sitesini kullanmanız yeterlidir. Ancak, içerik kesinlikle indirilemez.

Platformu finanse etmek için, TV şovlarını veya filmleri izlediğinizde Tubi reklamları vardır. Bir reklam engelleyici kullanmak, herhangi bir şeyin oynatılmasını engeller.

Popüler kanallardan birçok isteğe bağlı TV şovu Tubi’de yayınlanmaya hazır ve geçmişten bir patlama istiyorsanız, eski hitleri veya filmleri oynatmak için platforma güvenebilirsiniz. Fox Corporation, Tubi’nin sahibi olduğundan, tüm içerik yasal olarak elde edilir.

En yeni şovlardan bazıları mevcut değil, ancak uzun vadede sizi tatmin etmeye yetecek kadar içerik var.

Canlı TV’yi Ücretsiz Çevrimiçi İzleyin

Google’da hızlı bir arama, bazı kanalların, özellikle canlı TV’nin çevrimiçi izlemenin tamamen ücretsiz olduğunu ortaya koyuyor. İşte ziyaret edebileceğiniz birkaç site.

Bu sitelerden bazıları en güvenilir siteler değil, ancak bazen bir mücevher bulabilirsiniz. Genel olarak, seçenekleri ararken dikkatli olmak en iyisi olacaktır.

SSS

Akış videosunu çevrimdışı görünüm için kaydetmek isterseniz ne olur?

Her akış hizmeti indirme özelliğini sunmaz. Hizmete danışmalı ve çevrimdışı izleyebileceğiniz videoları indirmenin bir yolu olup olmadığını görmelisiniz. Bu işlev genellikle yalnızca mobil cihazlar için ayrılmıştır, ancak değişiklik gösterebilir.

VideoProc Dönüştürücü nedir?

VideoProc Converter, kullanıcıların videoları yeniden boyutlandırma ve dosya biçimlerini dönüştürme gibi düzenlemelerine olanak tanıyan bir programdır. Ücretsiz bir deneme var, ancak işlevlerini kullanmaya devam etmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Güçlü bir medya düzenleyici olarak, videoları indirmek ve dosyaları mobil cihazlarınıza sığacak şekilde küçültmek için kullanabilirsiniz.

VPN nedir?

Bir VPN veya sanal özel ağ, bir kullanıcının gerçek coğrafi konumunu internet servis sağlayıcılarından ve siber suçlulardan gizlemek için tasarlanmış bir yazılımdır. Ülkenizde veya bölgenizde bulunmayan içeriği izlemenize izin verme avantajına sahiptir. VPN’ler internet güvenliği için çok önemlidir çünkü birçok kişi verilerinize kolayca erişebilir.

Ekranı Aç

İnternet içeriğin bulunmasını kolaylaştırdığından, TV artık bu zamanlarda bir lüks değil. Tubi gibi hizmetler, kullanıcılar reklamları izledikçe kendileri için ödeme yapar, bu da onları güvenli ve yasal eğlence haline getirir. Artık çevrimiçi ücretsiz TV’yi nerede bulacağınızı bildiğinize göre, kablolar artık bir zorunluluk değil.

Listemizde başka hangi akış hizmetlerini kaçırdık? Sence en iyisi hangisi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory