Daredevil Born Again: Yayın tarihi penceresi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T11:53:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T11:54:04 İşte Daredevil: Born Again hakkında bildiğimiz her şey, Charlie Cox’un Disney+’ta MCU’ya tam dönüşü, çıkış tarihinden itibaren ve bir fragman olup olmadığı, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve diğer ayrıntılar. Disney+, başarılı bir MCU TV şovları dalgası yarattı, ancak önce Netflix onları geride bıraktı. Daredevil, sadece MCU için […]

Daredevil Born Again: Yayın tarihi penceresi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-02T11:53:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T11:54:04

İşte Daredevil: Born Again hakkında bildiğimiz her şey, Charlie Cox’un Disney+’ta MCU’ya tam dönüşü, çıkış tarihinden itibaren ve bir fragman olup olmadığı, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve diğer ayrıntılar.

Disney+, başarılı bir MCU TV şovları dalgası yarattı, ancak önce Netflix onları geride bıraktı. Daredevil, sadece MCU için karakterin harika bir tanıtımı değildi, aynı zamanda gelecek yıllar için süper kahraman TV şovlarını tanımladı.

Charlie Cox, She-Hulk’ta görünmeden önce Spider-Man: No Way Home’da Matt Murdock rolünü yeniden canlandırdı.

Hayranlar zamanla Disney+’ta Daredevil: Born Again’i izleyecekler, işte çıkış tarihinden fragmana, oyuncu kadrosuna ve olay örgüsüne kadar dizi hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Netflix’in Daredevil ve Hawkeye için önde gelen spoiler…

İçindekiler

Daredevil'in Netflix'teki bir görseliMarvel Stüdyoları, Netflix

Charlie Cox, Netflix için Daredevil’in üç sezonunda Matt Murdock rolünü oynadı.

Daredevil Born Again: Çıkış tarihi var mı?

Daredevil: Born Again, Disney+’ta 2019 yılında yayınlanacak. Bahar 2024San Diego Comic-Con 2022’de Kevin Feige’e göre. Yazma sırasında kesin bir tarih açıklanmadı.

Gösterinin haberi ilk olarak tarafından bildirildi. 2020’de şovun haklarının Disney’e devredilmesinin ardından, yazarlar Matt Corman ve Chris Ord’un MCU için Daredevil’in yepyeni bir sezonunu kaleme aldığı Mayıs ayında varyete.

Sızdıranlara göre film-nyc/”>Illuminerdişovun çekimleri Şubat’tan Aralık 2023’e kadar New York’ta başlayacak.

Daredevil Born Again: Fragman var mı?

Numara, Daredevil Born Again’den fragman yok Bu yazıyı yazarken, ancak çevrimiçi olarak paylaşıldığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak, Netflix’in tüm Daredevil’ini Disney+’ta yayınlayabilir ve Spider-Man: No Way Home’da ve She-Hulk’un son iki bölümünde Charlie Cox’u Matt Murdock olarak yakalayabilirsiniz.

Daredevil Born Again: Oyuncu kadrosunda kimler var ve Netflix şovundan dönen var mı?

Charlie Cox, Daredevil Born Again için geri dönüyoryanında Vincent D’Onofrio Wilson Fisk/Kingpin olarak.

The Hollywood Reporter ayrıca Cox ve D’onofrio’nun Hawkeye’da çıkış yapan kötü adama dayanan bir yan program olan Echo için geri döneceğini doğruladı. Raporlarına göre Echo, Daredevil’in Defender kahramanı Jessica Jones’u aradığı bir olay örgüsü içerecek.

Aksi takdirde, Daredevil Born Again’in oyuncu kadrosu onaylanmadı, bu nedenle Elden Hensen’in Foggy Nelson olarak dönüp dönmeyeceği belli değil, Deborah Ann Woll’un da Karen Page olarak dönüp dönmeyeceğini bilmiyoruz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sopranos’un devam filmi The Many Saints of Newark’ta merhum babasının ikonik TV karakterinin genç versiyonunu canlandıran James Gandolfini’nin oğlu Michael Gandolfini de kadroya açıklanmayan bir rolle katıldı. Son tarih.

Herhangi bir döküm detayında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

hawkeye'da bir kingpin görüntüsühawkeye'da bir kingpin görüntüsüKingpin, Hawkeye’da küçük ekrana geri döndü.

Daredevil Born Again: Ne hakkında olacak?

Daredevil Born Again’in konusu bu yazının yazıldığı sırada onaylanmadı.

Daredevil: Born Again adlı şovda, Matt Murdock’un Hell’s Kitchen için amansız rekabeti devam ederken Wilson Fisk ile bir kez daha karşı karşıya geleceğini göreceğimizden eminiz. Ayrıca, 3. Sezon iktidara yükselişinin temelini atarken, efsanevi kötü adam Bullseye’ın ortaya çıktığını görmemiz de mümkün.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

bu mümkün gösteri Netflix kanonunu ortadan kaldırabilir. Entertainment Weekly’ye konuşan Cox, “Arada bir, Murdock’un küçük bir çocuk olarak yolculuğunun başlangıcına geri dönüyorlar ve tüm köken hikayesini yeniden anlatıyorlar. Yani belki bunu yaparız, bilmiyorum.”

Daredevil Disney Plus: Şovda şu ana kadar neler oldu?

Daredevil Sezon 1

Netflix’in Daredevil’in ilk sezonu, karakterin temellerini attı. Yakın arkadaşı Foggy Nelson, gelecekteki meslektaşı Karen Page ve Matt Murdock’un akıl hocası Stick ile tanıştık. Wilson Fisk, Hell’s Kitchen’ı ve şehrin tamamını ele geçirmeye çalışırken New York çetelerini manipüle ediyor. Neyse ki Murdock galip geliyor ve şimdilik Fisk’i hapse gönderebiliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Daredevil Sezon 2

2. Sezon, işlerin kanlı olmaya başladığı yerdir. The Punisher olarak bilinen çılgın bir kanunsuz, her seferinde bir mafya olan mafyayı ortadan kaldırıyor. The Punisher’ın suçla mücadele fikirleri Daredevil’inkine benzer olsa da, onun adalet yöntemi çatıştıkları noktadır.

Bununla başa çıkmak için yeterli değilse, Daredevil, Murdock’un eski sevgilisi Elektra Natchios ile bağlantılı olan ve The Hand olarak bilinen gizemli bir organizasyonla da uğraşmak zorundadır.

Daredevil Sezon 3

The Defenders’da görünüşte sulu bir ölümle karşı karşıya kalan Matt Murdock ağır şekilde yaralandı. Wilson Fisk, Hell’s Kitchen’ın gölgelerinde iyileşirken gerçek aşkı Vanessa’yı korumak için FBI ile bir anlaşma pazarlığı yapar.

Daredevil'deki Bullseye'ın bir görüntüsüDaredevil'deki Bullseye'ın bir görüntüsüMarvel Stüdyoları, Netflix

Bullseye’ın üçüncü sezondaki ilk görünümü, tüm zamanların bir MCU anıydı.

Sonunda Fisk hapisten çıkar ve New York halkına imajını düzeltmek için bir kampanya başlatır. Fisk, yolculuğu boyunca sorunlu NYPD memuru Benjamin ‘Dex’ Poindexter (namı diğer Bullseye) ile karşılaşır. Murdock, iblisleriyle yüzleşmeli ve Hell’s Kitchen’ın ikisini de devirmek için ihtiyaç duyduğu gerçek bir kahraman olmalıdır.

Daredevil Born Again’i dört gözle bekliyor musunuz? takip ettiğinizden emin olun bu arada Marvel ile ilgili her şey ile Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory