DC’nin Patronunu Marvel’in Beşinci Aşama Kurtarıcısı olarak adlandırmak, En İyisiyle İronidir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla James Gunn’ın Marvel Sinematik Evreni başkanı Kevin Feige tarafından rekabeti içeriden yıkmakla görevli bir çifte ajan olarak gizli göreve gönderildiğini öne süren komplolar çoktan geride kaldı ve onun yerine DC Studios eş-CEO’sunun enfes bir ironisi var. kurtulma şansı en yüksek olan kişi Beşinci Aşama daha fazla dehşetten. Karınca Adam ve Yaban Arısı: […]

DC’nin Patronunu Marvel’in Beşinci Aşama Kurtarıcısı olarak adlandırmak, En İyisiyle İronidir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

James Gunn’ın Marvel Sinematik Evreni başkanı Kevin Feige tarafından rekabeti içeriden yıkmakla görevli bir çifte ajan olarak gizli göreve gönderildiğini öne süren komplolar çoktan geride kaldı ve onun yerine DC Studios eş-CEO’sunun enfes bir ironisi var. kurtulma şansı en yüksek olan kişi Beşinci Aşama daha fazla dehşetten.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania hem serinin Rotten Tomatoes’daki ikinci en kötü reytingli oyunu, hem de CinemaScore’daki ortak en düşük reytingli uzun metrajlı filmdir. Harikalar ve nicelikten çok niteliğe odaklanma çabasıyla Marvel Studios’u yavaşlamaya teşvik eden Disney hikayeleri, alarm zillerinin çalmasına neden oldu.

MCU bugüne kadar 31 film yayınladı ve Rotten Tomatoes ve CinemaScore’daki en zayıf üç oyuncunun son 13 ayda gelmesi dikkatlerden kaçmadı, bu da birçok kişinin yalnızca Beşinci Aşamanın geri kalanı için değil, Çoklu Evren için beklentilerini düşürmesine yol açtı. Bir bütün olarak destan.

Yine de tünelin sonunda bir ışık huzmesi var ve bu Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. film yapımcısı, hem ekibin mevcut yinelemesiyle hem de bütünüyle MCU ile olan ilişkisini tamamlarken mümkün olan en büyük patlamayı elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda kozmik dizinin ilk iki taksiti en popülerleri arasında yer alıyor. ve tanıdık açılış tantanasıyla tokatlanacak eğlenceli girişler.

Her zaman şans varken Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 başka bir iflas olduğu ortaya çıkarsa, Marvel’ı DC’nin patronunun titrek Beşinci Aşamayı tekrar raylara oturtarak fikrin gidişatını değiştirmeye çalışmasını gerektiren marazi derecede komik bir senaryoya sokarak, bunun pek olası olmadığını söylemekten emin oluruz.

Teknory