GTA 6 oynanışı 90 videoyla internete sızdı !

Rockstar'ın açık dünya serisine bir sonraki girişi olan Grand Theft Auto VI'nın görüntüleri internete sızdırıldı.

GTA 6 oynanışı 90 videoyla internete sızdı !

GTA 6 oynanışı 90 videoyla internete sızdı !

PC Gamer , GTA Forumlarındaki bir kullanıcının 90 adet GTA VI görüntüsüyle dolu 3 GB'lık bir dosya yayınladığını bildirdi . Görüntülerin nasıl elde edildiği tam olarak belli değil, ancak "teapotuberhacker" posteri, geçen hafta sonlarında alakasız Uber hackinin arkasında olduğunu iddia ediyor ve GTA V ve GTA VI kaynak kodu, varlıklar ve dahil olmak üzere "yakında daha fazla veri sızdırabileceklerini" söylüyor. test yapıları.


Büyük sızıntı , bazı kliplerde oynanabilir bir kadın karakteri gösteren GTA VI hakkında daha önceki bazı raporlarla aynı çizgide . Bloomberg bu yılın başlarında GTA VI'nın Bonnie ve Clyde'dan etkilenen bir kadın kahramanı içereceğini bildirmişti . Bloomberg muhabiri Jason Schreier , Rockstar Games'teki kaynaklar aracılığıyla sızıntının gerçek olduğunu doğruladığını söyledi .

GTA 6 oynanışı 90 videoyla internete sızdı !


Sızan videolar şu anda YouTube, Twitter, Reddit ve çevrimiçi olarak birçok oyun forumunda yayınlanıyor. YouTube'da yayınlanan bir videoda , Lucia adında oynanabilir bir kadın karakterin bir restoranı soyduğu ve rehin aldığı görülüyor. Bunun açıkça tamamlanmamış bir oyun olduğunu gösteren çok sayıda yer tutucu metin var ve oyun motorunun sahnedeki nesneleri nerede algıladığını görsel olarak görebilirsiniz
NPC konuşmalarına benzeyen bir havuz başı sohbeti içeriyor .


Görüntünün kaç yaşında olduğu belli değil, ancak bazıları RTX 3060 Ti ve RTX 3080 kartlarında çalışıyor gibi görünüyor, bu nedenle geliştirme yapısı iki yıldan daha eski olamaz. Diğer klipler yeni NPC etkileşimlerini, güncellenmiş kullanıcı arayüzünü ve animasyonları ve hatta Rockstar'ın PlayStation'daki GTA VI için kendi dahili hata ayıklama araçlarını gösterir .

GTA VI'nın en az iki yıl uzakta olduğu bildirilse de , sızdırılan bu klipler oyunun bazı yönlerinin erken ve tamamlanmamış geliştirme yapılarını ve testlerini gösteriyor. Bu, bir Rockstar oyununun ağır bir şekilde sızdırıldığı ilk sefer değil. Trusted Reviews , oyunun lansmanından önce sitenin Red Dead Redemption 2 ile ilgili ayrıntıları yayınlamasının ardından 2018'de hayır kurumlarına 1 milyon dolardan fazla bağışta bulunmak zorunda kaldı ve bir özür yayınladı.


Sızıntı hakkında yorum yapmak için Rockstar'ın sahibi Take-Two ile iletişime geçtik ve haber alırsak sizi güncelleyeceğiz. Yine de Take-Two , YouTube'da barındırılan bazı GTA VI görüntüleri için yayından kaldırma talepleri göndermeye başlamış görünüyor . "Take 2 Interactive'in telif hakkı talebi nedeniyle bu video artık kullanılamıyor" artık bazı videolarda görünüyor, ancak diğerleri çevrimiçi kalıyor.