Hugh Jackman, Deadpool 3’ün Zaman Yolculuğu İçereceğini Doğruladı

Wolverine yıldızı Hugh Jackman, Deadpool 3’ün eski X-Men yıldızı Ryan Reynolds’tan Wade Wilson ile takım oluştururken zamanda yolculuk içereceğini doğruladı. Hugh Jackman bunu doğruladı Deadpool 3 Wolverine olarak da bilinen Logan’ın ikonik rolünü yeniden canlandırmak için geri döndüğünde zaman yolculuğunu içerecek. Marvel Sinematik Evreni, önümüzdeki Aşamalarda X-Men’e yeni yaklaşımlar getirecek olsa da, Deadpool 3 geçmişe […]

Hugh Jackman, Deadpool 3’ün Zaman Yolculuğu İçereceğini Doğruladı

Wolverine yıldızı Hugh Jackman, Deadpool 3’ün eski X-Men yıldızı Ryan Reynolds’tan Wade Wilson ile takım oluştururken zamanda yolculuk içereceğini doğruladı.


Hugh Jackman bunu doğruladı Deadpool 3 Wolverine olarak da bilinen Logan’ın ikonik rolünü yeniden canlandırmak için geri döndüğünde zaman yolculuğunu içerecek. Marvel Sinematik Evreni, önümüzdeki Aşamalarda X-Men’e yeni yaklaşımlar getirecek olsa da, Deadpool 3 geçmişe bir darbe olacaktır. 2017’den sonra Wolverine rolünden emekli olduktan sonra Logan, Jackman çizgi roman türüne geri dönüyor. Bu sonbaharın başlarında yaptığı sürpriz bir duyuruda, o ve Ryan Reynolds, Deadpool threequel, iki Marvel simgesinin ekranı paylaştığını görürdü. Deadpool 3 Disney’in 21st Century Fox’u satın almasının ardından Wade Wilson’ın resmi olarak daha büyük MCU’ya entegre edildiğini görecek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Süre Deadpool 3 Kasım 2024’e kadar yayınlanmayacak olan Jackman, yaklaşan taksitle ilgili büyük bir olay örgüsünü açıkladı. üzerinde bir görünüm sırasında Sirius XMJackman gruba katılma sürecinden bahsediyor. Deadpool devam filmi bu sonbahara yaklaşıldığında. Avustralyalı aktör çok fazla spoiler vermeden şunu açıklıyor: Deadpool 3 bir dereceye kadar zaman yolculuğunu içerecektir. Jackman’a göre, Wolverine olarak dönüşünün yolu bozmaması önemliydi. Logan Bitti. Jackman, bunun sadece kendisi için değil, muhtemelen hayranları için de zorunlu olduğunu ifade ederek şu bilgileri paylaştı:

Ama tüm bunların hepsi, Marvel dünyasında sahip oldukları, zaman çizelgelerinde hareket eden bu cihaz sayesinde, artık geri dönebiliriz çünkü, bilirsiniz, bu bilimdir. Ve böylece benim için önemli olan Logan zaman çizelgesiyle uğraşmak zorunda kalmıyorum ve muhtemelen hayranlar için de önemli olduğunu düşünüyorum.

İLGİLİ: TVA Dahil Deadpool 3, 3 Potansiyel Sorunu Çözebilir


Bu, Wolverine’in MCU Çıkışı Hakkında Neleri Ortaya Çıkarıyor?

Deadpool ve Wolverine özel bir görüntüde yan yana geldi

Jackman’ın duyurusundan bu yana Deadpool 3 yapıldı, herkes karakteri gerçekte nasıl geri getirecekleri konusunda durmaksızın spekülasyon yapıyor. Biri Logan‘in en başarılı yönleri, Wolverine’in The World’deki neredeyse yirmi yıllık yayına kahramanca bir final vermesiydi. X Men filmler. Jackman’ın ancak yolu koruyacakları anlamına geldiği sürece geri gelmesi çok mantıklı. Logan karakterin yolculuğunu bitirdi. Wolverine’in nasıl geri döneceğine dair popüler teoriler, zaman yolculuğu veya çoklu evrenden bir varyant arasındaydı.

Zaman yolculuğunun olay örgüsü aracı olmasıyla Deadpool 3 gidiyor, birkaç olası senaryo kuruyor. Bir seçenek, Deadpool’un geçmişe seyahat etmesi ve Wolverine’in trajik ölümünden çok önce genç bir Wolverine ile ilişki kurmasıdır. Logan. Wade hala eskiyken bunu yapmak mantıklı olurdu. X Men film evreni, MCU’ya katılmadan önce. Bir başka olasılık da, Deadpool’un MCU’ya girdikten sonra geçmişe gidip Wolverine’in Earth-616 versiyonuyla tanışmasıdır. Bu, Jackman’ın birkaç yıl boyunca MCU’da Wolverine oynamasına ve Logan’ı diğer Marvel karakterleriyle ikinci kez oynamasına izin verirdi.

Açıkçası, başka birçok yol olabilir. Deadpool 3 Wolverine’i hikayeye dahil etmek için zaman yolculuğunu kullanıyor. Şimdiye kadar, bunun Jackman’ın Wolverine olarak son seferi olup olmadığı açıklığa kavuşturulmadı. Ancak, uzun vadeli olarak MCU’nun bir parçası olmak istiyorsa, franchise bu olasılığı onun için çoktan ayarlamış olabilir – Dişi Hulk‘nin Wolverine’e Paskalya yumurtası MCU’da olması kasıtlı olarak Jackman’ın iyiliği için yapılmış olabilir. Dan beri Deadpool 3 Muhtemelen 2023’te üretime başlayacak olan Wolverine’in zamanda yolculuk macerasında neler olup bittiğini zaman gösterecek.

DAHA FAZLA: Charlie Cox’un Deadpool Yorumları Kalan Daredevil Endişelerini Sonlandırıyor

Kaynak: Sirius XM

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory