DC’nin yeni Batman filmi ileriye doğru BÜYÜK bir adım attı

LOS ANGELES, CA – 1 HAZİRAN: “Batman 66 Yeşil Hornet ile Buluşuyor” Çizgi Roman Başlangıcında Yarasa sinyali – Fatman, Kevin Smith ve Ralph Garman’la Batman Canlı Podcast’inde 1 Haziran 2014’te Los Angeles’taki Petersen Otomotiv Müzesi’nde düzenlendi , Kaliforniya. (Fotoğraf: Albert L. Ortega/Getty Images) American Horror Story 12. sezon 2. bölüm canlı yayını: Çevrimiçi izleyin kaydeden […]

DC’nin yeni Batman filmi ileriye doğru BÜYÜK bir adım attı

Amerika Yazarlar Birliği’nin grevi DC’nin yeni Batman filmi için heyecan verici bir güncellemeyle sona ererken Hollywood çarkları yeniden canlanıyor.

WGA grevi nihayet sona ererken, bu dondurucudan yavaş yavaş çözülecek olan şovlar hakkında her şeyi duymaya hazır olun. Bunların arasında her çizgi roman hayranını heyecanlandıran sinematik bir film de var: sizi heyecanlandıracak canlı aksiyon filmi. Batman’i yeniden başlat – Cesur ve Cesur.

Olarak grevler azalmaya başlıyor ve klavyelerin tozu alınmaya hazırlanıyorGotham City Bat-Signal’i kullanıyor. için geliştirme Cesur ve Cesur yeniden başlamak ve hızlı yola geri dönmek üzere. Yönetmen Andy Muschietti’nin fısıltılarıyla bile Flaş – projeyi yönetmek, Hollywood’daki grevler her şeyi altüst etti Dondurulmuş kimsenin istemediği yolculuk.

WGA grevinin sona ermesini kutlarken, devam eden aktörlerin hâlâ ingiliz anahtarları fırlattığının oldukça farkındayız. Ancak güçlü bir WGA anlaşmasının elde edilmesi ve üzerinde anlaşmaya varılmasıyla, henüz yazılmamış veya prodüksiyonu yapılmamış filmler hayata geri dönmeye bir adım önde başlayabilir. yarasa Adam yol göstererek yeniden başlatın.

James Gunn ve Peter Safran’ın pek de incelikli olmayan ipuçlarıyla, bir sürprizin içinde olabilir ve Yarasa Ailesi’ni daha fazla görebiliriz. Serinin beşinci Robin’i Damien Wayne’in hayata geçirildiğini göreceğimizi biliyoruz. Biz de yapabiliriz Nightwing ve Batgirl’i görebilirsin – Senaryo hakkında şu ana kadar bilinenler, Grant Morrison’ın harika Batman çizgi romanına derinlemesine bir bakış vaat ediyor.

Bu ve sabırla beklediğimiz diğer diziler hakkında daha fazla bilgi beklerken, senaristlerimize daha adil davranıldığını ve daha fazla favori fandomumuzun ekranlarımıza geri dönebileceğini bilerek artık rahatlayabiliriz.

Teknory