İnstagram hesabı nasıl devre dışı bırakılır?

İnstagram hesabını devre dışı bırakmayı isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Konu hakkında bilgi sahibi olmayı isteyen kullanıcılar ise soluğu internet ortamında alıyor. Yapılan araştırmalarla birlikte hem geçiçi hem de kalıcı olarak İnstagram hesabının nasıl kapatıldığını öğrenmek mümkün oluyor.

İnstagram hesabı nasıl devre dışı bırakılır?

Instagram hesaplarını kapatmayı isteyen kişiler bu alanda internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Instagram hesap kapatma 2022 araştırması yapan kişiler soluğu internet ortamında almaktadır. Oldukça basit bir işlem sonucunda sizlerde Instagram hesaplarınızı geçici veya kalıcı olarak devre dışı hale getirebilirsiniz. Instagram'ın internet adresi üzerinden yapabileceğiniz işlemler sonucunda hesabınızı birkaç saniye içerisinde devre dışı bırakmanız mümkündür.

Instagram hesabı kapatma geçici 2022

Instagram hesaplarını geçici olarak kapatmayı isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Instagram hesabı kapatma geçici 2022 şeklinde araştırma yapan kişiler birçok farklı sonuçla karşılaşmaktadır. Hesaplarını geçici olarak kapatmayı isteyen kişiler Instagram'ın resmi formu üzerinden bu işlemlerini sağlayabilmektedir. Oldukça basit olan geçici hesap kapatma için gerekli olan sekme üzerinden işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Gerekli işlemler:

  • Instagram hesabınıza giriş yapın
  • Ayarlar kısmına tıklayın
  • Profili düzenleme bölümüne ilerleyin
  • En alt kısımda yer alan "Hesabımı geçici devre dışı bırakmak istiyorum" kısmına tıklayın
  • Şifrenizi doğrulayın

Instagram kalıcı hesap kapatma 2022

Instagram hesaplarını kalıcı olarak kapatmayı isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Instagram kalıcı hesap kapatma 2022 araştırması yapanlar ise soluğu internet ortamındaki araştırmalarda almaktadır. Kolay bir şekilde hesaplarınızı kapatabileceğiniz Instagram platformu bu alanda kullanıcı isteklerini geri çevirmemektedir. Hesaplarını kalıcı olarak kapatmayı isteyen kişiler gerekli formları doldurarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 

Instagram kalıcı hesap kapatma formu = TIKLA

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow