Disney Plus hata kodları açıklandı

Disney akış hizmetindeki yaygın hata kodlarını belirleyin

Disney Plus hata kodları açıklandı

Disney Plus , Mouse House favorilerini izlemek için uygulamayı indiren çok sayıda vızıltı ve çok sayıda hevesli hayrana yol açarken , herkes bunun için en iyi zamana sahip değildi. Çok sayıda hata ve sorun raporu vardı ve sistemin gizemli kodlarından birine kurban gittiyseniz, Obi-Wan Kenobi tek umudunuz değil.

The Incredibles veya portallar aracılığıyla yardıma koşan Marvel'ın en iyi ekibi gibi, Disney Plus hata kodlarının bir listesini ve sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi derledik. Her şey başarısız olursa, Twitter'da Destek Ekibini deneyin(yeni sekmede açılır)onlara e-posta gönder(yeni sekmede açılır)veya ABD'de olanlar için 888-905-7888 numaralı telefondan yardım hattını arayın.

Disney Plus hata kodunuz mu var? Önce bunları deneyin

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Biliyoruz, temel, değil mi? Ancak Disney Plus sistemi, içeriğini seçtiğiniz ekrana iletmek için standart 5 Mb/sn hız gerektirir. Bağlantı sorunları yaşıyorsanız modeminizi sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
  • Disney Plus uygulamasından çıkış yapın ve tekrar oturum açın. Çok fazla görünmeyebilir, ancak bazı sorunları çözebilir.  
  • Uygulamayı cihazınızdan veya TV'nizden silin ve yeniden indirin. Bu, uygulamayı sıfırlamanın daha kapsamlı sürümüdür. 

Disney Plus Hata Kodları

Yukarıdakilerin tümü sizi başarısızlığa uğrattıysa, ortaya çıkan daha yaygın hata kodlarından bazılarını çözmek için bu kullanışlı ipuçlarını deneyin.  

Hata Kodu 4 – İşlem sorunu 

Disney Plus ücretsiz değildir. Bu hata, hesabınızla ilgilidir ve sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için oturumu kapatıp tekrar açmanız gerekebilir. Ayrıca fatura ayrıntılarınızı da kontrol etmek isteyeceksiniz. Ülkenizde geçerli bir kart kullanmanız gerekmektedir.  

Hata Kodu 5 – Hesap bilgileri sorunu 

Giriş bilgilerinde bir şekilde bir hata yaptıysanız, bu açılır. Ayrıntılarınızı iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.  

Hata Kodu 7 – E-posta veya şifre sorunu 

Disney Plus, seçtiğiniz parola veya e-postayla ilgili sorunlar yaşıyor veya girdiğiniz bilgilerde bir hata var. İzleme deneyiminizi mahvetmeden önce kendinizi kontrol edin.  

Hata Kodu 8 – Geçersiz e-posta veya şifre 

Sadece doğru ayrıntılara sahip olduğunuzdan emin olun.  

Hata Kodu 9 – Giriş veya ödeme sorunu 

Yanlışlıkla çıkış yapmadığınızdan emin olun. Ve iyi bir önlem için ayrıntılarınızı kontrol edin. 

Hata Kodu 11 – İçerik kullanılabilirliği 

Hizmetteki her şey her yerde mevcut değildir, bu nedenle peşinde olduğunuz filmin veya şovun bulunduğunuz yerde sunulduğundan emin olun. İnternet bağlantınızı sıfırlamayı deneyin ve Disney Plus ile VPN kullanmanın sistemi etkileyebileceğini unutmayın. 

Hata Kodu 13 – Cihaz sınırına ulaşıldı

Hizmetle birlikte dört adede kadar farklı cihaz kullanabilir ve yedi kişiye kadar kullanıcı profilleri oluşturabilirsiniz. Çok sayıda cihazı olan ileri düzey bir kullanıcıysanız, en az kullandığınız cihazlardan çıkış yapmanız gerekebilir. Oh, ve giriş bilgilerinizi paylaşmayın. Yapacağından değil… 

Hata Kodu 22 – Kısıtlanmış içerik

Sistemi, Disney'in aile dostu uygulama alanında bile bazı programlamaları kısıtlayabilen Çocuk Modu'na ayarlamadığınızdan emin olun. 

Hata Kodu 24 – Oturum açma veya bağlantı sorunu 

İnternet bağlantınızı kontrol edin, HYDRA'nın bir şekilde ağınızı tehlikeye atmadığından emin olun ve modeminizi sıfırlayın. Ayrıca oturumu kapatıp tekrar açmayı deneyin veya fatura ayrıntılarınızı kontrol edin. 

Hata Kodu 25 – Dahili hata

Disney Plus bazı sorunlar yaşıyor. Onunla güzelce konuş. İyi olduğunu söyle... Tamam, öyle değil. Oturumu kapatıp tekrar açmayı deneyin ve sorun çözülmezse yukarıdaki ayrıntıları kullanarak Disney Plus desteğiyle iletişime geçin. 

Hata Kodu 30 – Cihaz kaydı sorunu

Cihazınızın Disney Plus ile uyumlu olduğundan emin olun. Tam liste burada(yeni sekmede açılır)

Hata Kodu 31 – Konum sorunu

Disney Plus yavaş yavaş dünya çapında yayılıyor, bu nedenle sinsi davranıyorsanız ve konum kontrolünü yenmek için bir VPN kullanmaya çalışıyorsanız, sorun bu olabilir. Cihazınızın konum ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Hata Kodu 32 – Oturum açma veya parola sorunu

Çıkış yapıp tekrar giriş yapın ve hesabınız için doğru giriş bilgilerine sahip olup olmadığınızı kontrol edin. Hatırlatma: 123456 korkunç bir şifredir.

Hata Kodu 35/36 – Kısıtlanmış içerik

Yukarıdaki kod 22'de olduğu gibi, içeriğin kullanılabilirliğini kontrol edin. Herhangi bir VPN'i devre dışı bırakın, konum ayarlarınızı kontrol edin ve Çocuk Modunda olmadığınızdan emin olun. 

Hata Kodu 38 – Zaman ayarları

Bir tuhaf, bu. Cihazınızdaki saat ayarlarının (genellikle tabletlerde ve telefonlarda daha çok sorun olur) "otomatik" olarak ayarlandığından veya dünya saatine göre ayarlandığından emin olun. 

Hata Kodu 41 – Oynatma sorunu

Bu, Disney Plus sunucuları aynı programı veya filmi indirmeye çalışan herkesin baskısını hissettiğinde meydana gelir. Cihazı yeniden başlatarak veya oturumu kapatıp tekrar oturum açarak bu sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. Ve onlar sorunu çözmeye çalışırken sabırlı olmanız gerekebilir. Git dışarıda vakit geçir!

Hata Kodu 42 – Hizmetinizle bağlantı kurma sorunları 

Bu, Disney Plus'ın kendi kendine sorun yaşadığı veya internet hizmetinizle ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Uygulamanın içeriği o kadar yüksek talep gördü ki, her zaman başa çıkması pek mümkün değil ve teknik ekibin bunu düzeltmesini beklemeniz gerekecek. Kendi internet hizmetinizi sıfırlamayı deneyin ve aksi takdirde sabırlı olun - şirket kaynakları göz önüne alındığında, bu sonsuza kadar olmayacak, ancak Netflix vb.'de olduğu gibi zaman zaman sorunlar olabilir. 

Hata kodu 73 – Konum kullanılabilirliği sorunu

Hata kodu 31'de olduğu gibi, bu, bazı içeriklerin henüz her yerde mevcut olmadığı anlamına gelir. Farklı ülkelerdeki zor hak sorunları, bazı filmlerin özellikle Disney'in onları gösterme hakkı olana kadar ertelendiği anlamına geliyor. Konum ayarlarınızı kontrol edin ve VPN'leri devre dışı bırakın; yazılım bu tür şeyleri algılayabilir. 

Hata Kodu 86 – Engellenen hesap, hizmet şartlarının ihlali

Bu ciddi bir durum olabilir. Hesap sahibinin 18 yaşından büyük olduğundan, bir VPN'nin hizmete müdahale etmediğinden, konum ayarlarınızın doğru olduğundan emin olmanız ve bunların hiçbiri işe yaramazsa Disney Plus desteği ile iletişime geçmeniz gerekir. 

Hata Kodu 87 – Oturum açma veya parola sorunu 

Buna her zamanki hileleri atın - çıkış yapın ve tekrar giriş yapın, giriş bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol edin ve R2D2'nin ayarlarınızla oynamadığından emin olun. O kurnaz biri, o droid. 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow