Instagram Silinen DM'leri Görme Yöntemi !

En popüler mobil fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’ın, tüm dünyada 700 milyondan fazla kullanıcısı var. Peki Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme ve İnstagram silinen mesajları görme mümkün mü? tabikide mümkün detaylar...

Instagram Silinen DM'leri Görme Yöntemi !

Öncelikle instagram hesabınıza masaüstünden giriş yapınız ve bu bağlantıya giriniz

Veri indirme adı altında > indirme talep et deyiniz.

Daha sonra 24 saat içerisinde mailinize indirme bağlantısı gelecek oradan geçmiş olan tüm verilerinizi (mesajlarınızı) görebilirsiniz.

IOS Cihazlarda Instagram Mesajlarını Kurtarma

Silinen Instagram iletilerini görüntülemek ve kurtarmak için başka bir seçenek de veri kurtarma programı kullanmaktır. Bir iPhone kullanıcısıysanız Fucosoft iPhone Data Recovery programı silinmiş Instagram mesajlarını iPhone (XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, 7 ve 7 Plus , 6s ve 6s Plus, iPad Pro vb.) modellerinde geri getirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

Instagram Silinen Mesajları Görme Yöntemi

Her sosyal ağda olduğu şeklinde Instagramda da silindikten sonra geri gelmesini istediğimiz mesajlar vardır. Bunun için yazılımcısı tarafından geliştirilen Instagram ileti kurtarma özelliğini kullanmak gerekir. Bu özellik Instagramdaki direkt mesajları kurtarmanıza izin verir. Kurtarmak için şu adımları izlemek gerekir. İlk adım online site olan Instagram İleti Kurtarmaya kullanıcı adı ile giriş yapılmalıdır.

Giriş yapıldıktan sonrasında kurtarma işlemine başlamak için Mesajları Kurtar butonuna tıklanması gerekir. Bu aşamada sizin bir robot bulunmadığınızı kanıtlamak için bir doğrulama işlemi başlayacaktır. Doğrulama işlemini tamamlamış olduktan sonra silinen Instagram mesajlarını kurtarabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow