Netflix geçmişi nasıl silinir ?

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et listenizdeki öğeleri silin

Netflix geçmişi nasıl silinir ?

Netflix, bir Android yada iOS cihazınız olduğunu varsayarak, hizmetteki geçmişinizi silmenize olanak tanır. Sen olamaz tamamen Hiç (eğer algoritmanın önerilerden yeni bir başlangıç isterseniz yeni bir profil oluşturabilir karşın) Netflix'te silme her şey izledim. Artık girişleri İzlemeye Devam Et listesinden silebilirsiniz, bu muhtemelen çoğu kullanıcı için yeterlidir.  

Şu anda, bu özellik yalnızca Android ve iOS'ta kullanılabilir ve şimdiye kadar yalnızca eski modelde kontrol ettik. Gene de, Netflix geçmişinizi silmek işe yarıyor ve İzlemeye Devam Et listenizdeki bir girişi kaldırmak, o TV şovundan yada filmden tüm cihazlardan kurtulacak. 

Netflix İzlemeye Devam Et listeniz nasıl silinir

Netflix geçmişinizi silmek basittir. Android veya iOS aletinızda Netflix uygulamasındaki İzlemeye Devam Et listesine gidin, ardından herhangi bir girişteki üç noktayı tıklayın. Bir alt menü açılacaktır. 'Satırdan kaldır' yazan alt seçeneği belirtin.

Yaptığınız seçimi onaylayan bir menü açılacaktır. Bunu yapmak, söz konusu filmi veya TV şovunu İzlemeye Devam Et satırınızdan kaldırır, ancak daha sonra öğeyi ayrı ayrı arayabilir ve isterseniz bıraktığınız yerden izleyebilirsiniz. Takipte kalmayı unutmayın