Hemen Şimdi Oynayabileceğiniz 7 Eğlenceli Çevrimiçi Oyun

Birçoğumuz için İnternet tek bir şey ifade ediyor - çevrimiçi oyun! Herkesin zevk alabileceği tüm farklı türlerden sayısız harika çevrimiçi oyun var.

Hemen Şimdi Oynayabileceğiniz 7 Eğlenceli Çevrimiçi Oyun

İlgi alanlarınız ne olursa olsun, atış oyunlarından spor oyunlarına, online casino oyunlarından kelime oyunlarına kadar size uygun bir oyun mutlaka olacaktır; seçim geniş.

Arıza sürenizde yapacak bir şeyler arıyorsanız, denemeniz gereken yedi çevrimiçi oyun burada. Arkadaşlarla-Kelimeler ile başlayalım.

1 – Arkadaşlarla-Kelimeler

Arkadaşlarla-Kelimeleri seviyoruz: nihai heceleme sorununun cevabı. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz arasında kimin imla ustası bir çocuk olduğunu test edin. 

Words-With-Friends, popüler masa oyunu Scrabble'a oldukça benzeyen popüler bir telefon oyunudur. Oyuncular, sahip oldukları çeşitli harf döşemelerini kullanarak mümkün olan en önemli puan kelimesini oluşturmalıdır. 

Kelime yapma becerilerinizi geliştirmek zaman alır, ancak bir anagram bulucu, döşemelerinizdeki tüm olası kelimeleri görmenize yardımcı olabilir. Çevrimiçi anagram bulucu, arkadaşlarınızı yenmek için tahtada kullanacağınız terimleri seçmeden önce tüm mektuplarınızı girmenizi sağlar. Tüm söz ustaları ve olası yazarlar arasında popüler.

2 – Full Guys

Beyler, 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana beklenmedik bir başarı elde eden, son derece basit ama inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir oyun olan Fall Guys'a düşme zamanı. 

Altmışa kadar çevrimiçi oyuncu, Takeshi's Castle ve Total Wipeout gibi TV şovlarından ilham alan çeşitli küçük görevleri tamamlayarak bir sonraki tura hak kazanmak olan tatlı, renkli karakterleri kontrol ediyor. Bu zorluklardan bazıları, koşu yarışları ve etiket gibi rakiplerini yenmek için oyuncuların birlikte çalışmasını gerektirir. 

Oyun, bir savaş royası oyun tarzında oynanır ve bir şampiyon kalana kadar altmış oyuncu kademeli olarak elenir.

Fall Guys'ın başarısı, onu bu listedeki diğer popüler oyunlardan ayıran sadeliği nedeniyle birçok oyun profesyoneli ve yorumcusunu şaşırttı. 

Gerçekte, oyunun sadeliği, onu tüm oyuncular için bu kadar sevimli ve çekici kılan şeydir. Fall Guys, grafiklerin titizlikle detaylandırılmadığı ve oyunların öncelikle iyi vakit geçirmekle ilgili olduğu daha basit bir çağa geri dönüş. 

Fall Guys, erken bir Space Invaders veya Sonic The Hedgehog oyununun yeniden doğuşu gibi hissediyor ve bu nostalji, onun böyle bir şut hissi haline gelmesine yardımcı olabilir.

3 – Fifa 22

fifa 22Dünyanın en çok satan spor oyunu olan Fifa Online, her yaştan futbolsever tarafından oynanmaktadır. Geliştiriciler ilk Fifa video oyununu 1993'te piyasaya sürdüler, ancak en son sürümler, oyunu inanılmaz görseller ve oynanışla güncel hale getirirken serinin başarısı üzerine inşa edildi. 

Yeteneklerinizi diğer çevrimiçi oyunculara karşı test ederken, yeni paketler satın almak için kullanabileceğiniz benzersiz paralar kazanacaksınız. Bu paketlere yeni oyuncular, formalar ve diğer özel ödüller dahildir. Zor kazanılmış bir paketi açtığınızda Cristiano Ronaldo, Harry Kane veya Marcus Rashford'u elde etmenin heyecanı, tüm sert yenilgileri ve kaçırılan penaltıları neredeyse buna değer gibi görünüyor - belki de!

Ondan kaçış yok; ateş etme oyunları tüneklere hükmediyor. Ve aşağıdakiler bugüne kadarki en popüler olanlardır.

4 – Red Dead Redemption 2 

Tüm kovboy hayranlarına sesleniyorum, bu sizin için – yeni değil, ancak oynaması kolay olduğu için popüler ve kırlarda kendi başınıza veya arkadaşlarınızla dolaşabilirsiniz.

Gerçek dünyadaki günlük yaşamlarımız genellikle kaotiktir, ancak RdR2, doğayla çevrili daha sessiz bir varoluş yaşayarak gevşemek için harika bir fırsattır. Son on yılın bir video oyunu için yazılmış en iyi hikayelerinden biri olduğu için kesinlikle teşvik ettiğimiz oyunun hikayesine elbette katılabilirsiniz.

5 – GTA 5

Her an GTA 6'nın çıkış günü duyurusu ile birlikte GTA5'ten bahsetmemiz gerekiyor. GTA, 1997'de piyasaya sürülmesinden bu yana çok satan bir oyun oldu ve popülaritesi on kat arttı.

Söylenti değirmeni çalışıyor, ancak oyun uzmanları bir GTA 6'nın (nihayetinde) olacağını ve tasarımcıların en azından şimdilik tek oyuncuya odaklanması gerektiğini söylüyor. Herkesin bildiği gibi, GTA 5 eskidir ve geçmişte hiçbir DLC içeriği olmamıştır – son yıllarda yayıncılar tarafından giderek eskiyen (ve daha da önemlisi kârsız) olarak görülen bir şey.

gta 5

6 – Fortnite V18.20 

2017, Fortnite için çok önemli bir yıldı, bu battle royale oyunu çevrimiçi oyun topluluğunu ele geçirdi ve en yeni güncelleme hayal kırıklığına uğratmadı.

Küplere karşı savaş devam ediyor ve bir kez daha küresel bir çabanın zamanı geldi. Adanızı yollarına çıkan her şeyi yok eden bu Wraith canavarlarından korumak için Taret İstasyonları kurdunuz! Ancak, şimdi önünüzde beliren iki stratejik kararla, bunlar yeterli olacak mı?

Her savaş turunu dolduran yeni öğelerle, oyuncular en iyi seçim olarak Shockwave Launcher'ı mı yoksa Rift'i mi tercih edecek? Bazı eski favorileri de kullanmak için bu fırsatı değerlendirirsek, görüşümüzün hemen ötesinde bekleyen başka seçenekler var mı?

7 –Call of Duty – Vanguard

Call of Duty veya COD muhtemelen en popüler oyundur ve en yeni güncelleme bu yıl Noel'den hemen önce yayınlanır.

Her yıl düzenlenen Warzone Live etkinliğinin bir parçası olarak ayrıntıları ortaya çıkarmak, bu yıl gösterinin konuşmasıydı. Birinci şahıs nişancı oyunu olan COD, 2003 yılında oyun sahnesine sıçradı. Tasarımcılar o zamandan beri neredeyse her yıl güncellemeler yayınladılar.

Yeni oyunlar ve eski sürümlerdeki güncellemeler sürekli olarak yayınlanır. Oyun, hayatın ayrılmaz bir parçası, herkes için eğlence ve şimdi VR ve AR öğelerinin tanıtımıyla, yakında harekete geçebileceksiniz. Kendinize bir iyilik yapın ve Facebook'un #metaverse'i yakında karşınıza çıkacağından bizi izlemeye devam edin – bunun şimdi ne olduğunu bilmiyorsanız, yakında öğreneceksiniz.