James Gunn’ın DCU’su, hepsinin en feci sinema evreninden mezar çalıyor

Evrensel aracılığıyla Gelenlerin şeklinde korkunç bir şey olduğunu iddia edebilirsiniz. DCU yeniden başlatma, orijinal DCEU’nun ölü leşinden hayat veriyor, bu yüzden belki de stüdyo eş CEO’su James Gunn’ın, sinema tarihinin en kötü şöhretli ortak evreninden bir konsept çalarak serisinin kökenlerini ekrana yansıtmaya kararlı görünmesi uygun görünüyor. altı yıl önce kendi çirkin ölümüyle ölen. Indiana Jones […]

James Gunn’ın DCU’su, hepsinin en feci sinema evreninden mezar çalıyor

Evrensel aracılığıyla

Gelenlerin şeklinde korkunç bir şey olduğunu iddia edebilirsiniz. DCU yeniden başlatma, orijinal DCEU’nun ölü leşinden hayat veriyor, bu yüzden belki de stüdyo eş CEO’su James Gunn’ın, sinema tarihinin en kötü şöhretli ortak evreninden bir konsept çalarak serisinin kökenlerini ekrana yansıtmaya kararlı görünmesi uygun görünüyor. altı yıl önce kendi çirkin ölümüyle ölen.

Indiana Jones ve Kader KadranıJames Mangold, bugüne kadar DCU’ya bağlı üç film yapımcısından biri. Süpermen: Miras’Gunn ve Cesur ve CesurAndy Muschietti, dümende Bataklık Şey. Mangold, henüz filmi hakkında çok fazla bir şey söylemese de, bu evrenin bir parçası olmayı, benzer hislere sahip bağımsız bir film yapmak kadar çok istemediğini doğruladı. Frankeştayn.

Bataklık Şey
CW aracılığıyla görüntü

Eric Frankenstein (seslendiren David Harbour), Mary Shelley’nin canavarının DCU’yu ilk kez etkilemiyor. Yaratık Komandoları animasyon dizisi. Gunn, “Tanrılar ve Canavarlar” afişinin alay ettiği gibi, tanrısal süper kahramanlarının yanı sıra DC dünyasının canavarca anti-kahramanlarına yaslanmaya açıkça hevesli. Bu şekilde, Gunn nihayet Universal’ın Karanlık Evreninin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

2017 ise Mumya çok daha iyi olmayı başarmış olsaydık, şimdiye kadar bir sürü yan ürünümüz olurdu, en azından bir Frankeştayn eğreti canavar olarak Javier Bardem ile fiske. Universal henüz böyle bir film yayınlamamışken, Gunn ve Mangold rakip stüdyoyu kendi oyununda yenmeye ve klasik tarzda bir canavar filmi sunmaya hazırlanıyor. Bataklık Şey. Umarız DCU, Karanlık Evren ile aynı lanete düşmez.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory