MacBook Air 2023’te yeni düşük fiyat

Oliver Cragg / Android Yetkilisi Bağlam açısından, güçlü yeni Apple dizüstü bilgisayarı piyasaya yalnızca geçen ay çıktı, bu nedenle bir süre indirim görmeyi beklemiyorduk. Ve Apple’ın en son teknolojisiyle ilgili anlaşmalarda oldukça tutumlu olma geçmişini göz önünde bulundurarak, yakın zamanda daha büyük bir fiyat düşüşü için nefesinizi tutmamalısınız. Apple MacBook Air (2023, 256 GB) Apple […]

MacBook Air 2023’te yeni düşük fiyat

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

Bağlam açısından, güçlü yeni Apple dizüstü bilgisayarı piyasaya yalnızca geçen ay çıktı, bu nedenle bir süre indirim görmeyi beklemiyorduk. Ve Apple’ın en son teknolojisiyle ilgili anlaşmalarda oldukça tutumlu olma geçmişini göz önünde bulundurarak, yakın zamanda daha büyük bir fiyat düşüşü için nefesinizi tutmamalısınız.

Apple MacBook Air (2023, 256 GB)Apple MacBook Air (2023, 256 GB)

Apple MacBook Air (2023, 256 GB)

Yüksek çözünürlüklü, yüksek güçlü MacBook

Apple MacBook Air’in 2023 yinelemesi, yüksek çözünürlüklü bir ekran, M2 gücü, 24 GB’a kadar RAM ve 2 TB Depolama sunar. İnce tasarımı ve hafifliği onu ilgi çekici bir dizüstü bilgisayar haline getiriyor.

Yeni MacBook Air’in etkileyici 15 inçlik Liquid Retina ekranı, yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılmış zarif ve hafif bir tasarımla çerçevelenmiştir. Güçlü 8 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU’ya sahip M2 çip tarafından desteklenerek sorunsuz ve verimli performans sağlanır. Hareket halindeyken tasarım, tüm gün kullanım için 18 saate kadar pil ömrü ile tamamlanır. Ağır bir iş yükünde bile sessiz çalışma için fansız tasarımıyla aynı zamanda sessizdir. 1080p FaceTime HD kamera, üç mikrofon dizisi ve Spatial Audio özellikli altı hoparlörlü ses sistemi dahil olmak üzere gelişmiş kamera ve ses özellikleri, sürükleyici bir multimedya deneyimi sağlar. Çok yönlü bağlantı seçenekleri arasında MagSafe şarjı, Thunderbolt bağlantı noktaları ve bir kulaklık girişi bulunur.

Yükseltmeye hazır mısınız? Yukarıdaki widget sizi MacBook Air anlaşmasına götürür.

MacBook Air 2023’te yeni düşük fiyat

Teknory