Firewall Ultra VR Studio First Contact Entertainment Kapandığını Duyurdu

2018’de çıkan Firewall: Zero Hour ve bu yılki PSVR 2’deki Firewall Ultra gibi VR oyunlarının arkasındaki ekip olan First Contact Entertainment, kapandığını duyurdu. Gematsu. Yaklaşık sekiz yıldır stüdyo olarak hizmet veren stüdyo, yıl sonunda kapanacak. Sektörde VR desteğinin eksikliğinden bahsediyor. “Parçası olmaktan mutluluk duyduğum en muhteşem ekiple neredeyse sekiz yıl çalıştıktan sonra, şirketimiz First Contact […]

Firewall Ultra VR Studio First Contact Entertainment Kapandığını Duyurdu

2018’de çıkan Firewall: Zero Hour ve bu yılki PSVR 2’deki Firewall Ultra gibi VR oyunlarının arkasındaki ekip olan First Contact Entertainment, kapandığını duyurdu. Gematsu. Yaklaşık sekiz yıldır stüdyo olarak hizmet veren stüdyo, yıl sonunda kapanacak. Sektörde VR desteğinin eksikliğinden bahsediyor.

“Parçası olmaktan mutluluk duyduğum en muhteşem ekiple neredeyse sekiz yıl çalıştıktan sonra, şirketimiz First Contact Entertainment’ı yıl sonuna kadar kapatacağımızı duyurmaktan üzüntü duyuyorum.” Facebook gönderisi şirketten okur. “Sektörde VR desteğinin olmayışı, sonunda etkisini gösterdi. Bir AAA VR oyun geliştiricisi olarak, ileriye dönük olarak ihtiyaç duyulan harcamaları karşılayamıyoruz.

“Biz, yeni teknolojilerin sınırlarını zorlamaya istekli, korkusuz yenilikçilerden oluşan bir ekibiz. Ekibimizle son derece gurur duyuyorum ve yatırımcılarımıza, ortaklarımıza ve tabii ki kendini adamış ve tutkulu oyunculardan oluşan topluluğumuza minnettarım. Çılgın bir yolculuktu. Teşekkür ederim.”

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi PSVR2 incelemesi.

Kalpleri oyun Bilgilendirici Personel bu stüdyonun kapanmasından etkilenen herkesin yanındadır.

[Source: Gematsu]

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow