Nadir anlaşma Sonos Move’da 100 $ indirim yaptı

Apple gibi Sonos da yüksek kaliteli donanımlar üretiyor ve bunları indirime bırakmaktan hoşlanmıyor. Başka bir deyişle, ses devinde önemli fiyat düşüşleri görmek nadirdir. Ama onunla Sonos Hareketi 2 Geçen ay piyasaya sürülen üretici, orijinal akıllı hoparlörü ortadan kaldırıyor gibi görünüyor. Sonos Hareketi şu anda sadece 299 dolara düştü. 299 $ karşılığında Sonos Move (100 $ […]

Nadir anlaşma Sonos Move’da 100 $ indirim yaptı

Apple gibi Sonos da yüksek kaliteli donanımlar üretiyor ve bunları indirime bırakmaktan hoşlanmıyor. Başka bir deyişle, ses devinde önemli fiyat düşüşleri görmek nadirdir. Ama onunla Sonos Hareketi 2 Geçen ay piyasaya sürülen üretici, orijinal akıllı hoparlörü ortadan kaldırıyor gibi görünüyor. Sonos Hareketi şu anda sadece 299 dolara düştü.

299 $ karşılığında Sonos Move (100 $ indirim)

Sonos Move, ev ve dış mekan ses deneyimleri arasındaki boşluğu dolduruyor. IP56 hava koşullarına dayanıklılık derecesi ile üretilen bu ürün, hava şartlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu hem iç mekanda hem de bahçede kullanıma uygun hale getirir. Hoparlör, evde kullanım için Wi-Fi ve hareket halindeyken dinleme için Bluetooth olmak üzere çift bağlantı seçeneği sunar. Sonos uygulaması, çeşitli yayın hizmetleri için entegre bir platform sağlar ve hoparlör, ses kontrolü için hem Amazon Alexa hem de Google Assistant ile uyumludur.

Sonos HareketiSonos Hareketi

Sonos Hareketi

Taşınabilir ama kullanışlı değil.

Sonos Move harika bir konuşmacı ama size göre olmayabilir. Zaten Sonos ekosisteminin bir parçasıysanız veya katılmayı planlıyorsanız, bu, kurulumunuza harika bir katkı olacaktır.

Üst kısımdaki dokunmaya duyarlı kontroller ve hoparlörün arkasındaki fiziksel düğmeler, oynatmayı yönetmenin birçok yolunu sunar. Testlerimizde pil ömrü yaklaşık altı ila on saattir ve Move ayrıca her zaman kullanıma hazır olmasını sağlayan kullanışlı bir şarj yuvasıyla birlikte gelir.

Eğer bu bir indirimli satış gibi görünüyorsa, stok seviyelerinin anlaşmanın ne kadar süreceğini sınırlamasını bekleyebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

Nadir anlaşma Sonos Move’da 100 $ indirim yaptı

Teknory