Netflix mail adresi değiştirme

Netflix Mail Değiştirme Methodu Çok Kolay Bir Şekilde Mail Değiştirebilirsiniz

Netflix mail adresi değiştirme

Öncelikle Netflix hesabınıza veya token bağlantısına giriyoruz. Ödeme yöntemlerinden hesap sahibinin İsim Ve Soyismini alıyoruz sonra ilk fatura ödediği ay ve yıla bakıyoruz.

Bu bilgilerini bir yere yazın hesap mail adresinide kopyalayın Netflix Yardım merkezi sonra canlı desteğe bağlanıyoruz. Dilin İngilizce olmasına önem gösterin özellikle bağlanmadan önce bize sorunumuzun ne olduğunu soracak.

"Netflixe kayıtlı eposta şifremi unuttum ileride sorun yaşamamak için eposta adresimi değiştirmek istiyorum" bunu İngilizceye çevirin.

Canlı desteğe girdiğinizde

Hi

My name is ( Hesap Sahibi Ad Soyad )

I forgot my Netflixe Registered Email Password I want to change my email address to avoid any problems in the future.

Bunu yazın oda size kendini tanıtacak ve sorunu anlamaya çalışacak bazıları ilk etapta netflix şifrenizi unuttuğunuzu bunu zaten telefon numarasıyla değişebileceğinizi söyleyebilirler ,siz ben netflix şifremi unutmadım eposta şifremi unuttum o yüzden mail adresimi değişmek İstiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz yazın. 

Yardımcı olacak ilk olarak %90 size en son hesaba hangi 2 cihazla bağlandığınızı soracak izleme geçmişine girip ordan bakın Windows - Android veya Apple TV artık neyse sonra size bir soru daha soracak bazıları sormuyor direk değişedebiliyor sizden yeni yail adresi istiyor değişmek için ama sorarsa eğer hesap profil adlarını eya hesap planını sorar SD HD UHD bunlardan birini tam adıyla yazın.

Sonra zaten sizden Yeni Bir Mail Adresi İsteyecek.

Not İlk Hesap Sahibin Asıl Mail Adresini İsteyebilir Maile Erişemiyorum dersiniz İngilizce Ekstra Olarak Maili Yazıcaksınız Bazen Hata Verebiliyor.

oklohoma1551@gmail.com Bunun noktasını silin öyle atın hata Verirse oklohoma1551@gmail com Mail Adresi Neyse Onun Noktasını Silersiniz.

Yeni kendi mailinizi verirken bu hatayı vermiyor bunu söyliyeyim nokta işaretini silmenize gerek yok kendi mailinizi yazarken.