Samsung Galaxy Z Flip 4 incelemesi yayınlandı

Samsung tarafından geliştirilen ve katlanabilir olmasıyla ön plana çıkan Galaxy Z Flip 4, duyuruldu. Özellikleri ve çıkış fiyatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Samsung, telefonun Eylül ayı içerisinde pazaryerlerinde satışa çıkarılacağını duyurdu.

Samsung Galaxy Z Flip 4 incelemesi yayınlandı

Samsung tarafından duyurulan yeni katlanabilir telefon Galaxy Z Flip 4 için inceleme yayınlandı. Tasarımsal alanda değişikliğe giden Samsung, yeni katlanabilir telefonuyla ilgili detayları açıkladı. Önümüzdeki ay satışa sunulması planlanan telefonla ilgili özelliklerin ve fiyatın da sızdırıldığı bilgisi bulunuyor. Birçok kişi tarafından merak edilen Z Flip 4 ürünü için kesinleşmiş özelliklerinde de önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

Katlanabilir telefon serisi olaran bilinen Galaxy Z Flip, birçok kişi tarafından kullanılan telefon modelleri arasında yer alıyor. Tüm dünyada aktif olarak satılmaya devam eden telefon serisinin yeni modeli de Eylül ayında satışa çıkacak. Türkiye'de de aktif olarak satılan Galaxy Flip 4 modelinin fiyatıyla ilgili açıklamalar da basına sızdırıldı.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Özellikleri

Akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni telefonu Z Flip 4'ü resmen duyurdu. Birçok kişi bu açıklamanın ardından Samsung Galaxy Z Flip 4 özellikleri şeklinde araştırma yapmaya başladı. 2022'de satın alabileceğiniz en iyi telefonlar listesine girmesi beklenen yeni telefon için özellikler belli oldu. 120 Hz ekran çözünürlüğüne sahip olacak olan yeni telefon bu alanda segmentindeki telefonların önüne geçmiş olacak. 

Teknik özelliklerine göre 8 GB ram kapasitesine sahip olacak telefonun 256 GB depolama hafızasına sahip olduğu belirtildi. Bir önceki Z flip serisinde yer alan telefonların önüne geçen yeni model telefonun aynı zamanda tasarımsal olarak da farklılaştığı belirtildi. Kamera açısından düşük özelliklerin yer aldığı telefonda 12 mp arka kamera ve 10 mp ön kameranin yer aldığı açıklandı.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Fiyatı

Samsung'un yeni telefonu Galaxy Z Flip için fiyatların da açıklandığı belirtildi. Buna göre Samsung Galaxy Z Flip 4 fiyatı ön sipariş döneminde Türkiye'de 25.999 TL'den satışa sunulacak. Türkiye'deki ön siparişlerin 31 Ağustos tarihine kadar devam edeceği belirtilirken Eylül ayı içerisinde ise resmi satışların başlayacağı açıklandı. Resmi satışlarda fiyatların 30 bin TL düzeylerinde olması tahmin ediliyor.