Stray güvenlik kodları: Gecekondu ve Midtown kasalarının kilidini açma

Bu sinir bozucu Stray güvenli kodlarını mı arıyorsunuz? Herkesin favori kedi gizem çözme oyunu, her türden koleksiyonla ağzına kadar dolu. En zorlu tamamlamacı bile, Stray'in melankolik şehir manzarasında bulabileceği her şeyi bulmakta zorlanabilir. 

Stray güvenlik kodları: Gecekondu ve Midtown kasalarının kilidini açma

Enerji içeceklerini bulmak , notaları takip etmek ve oyunun ana gizemini çözmek arasında , dijital koleksiyon tutkunlarının işlerini Stray'de onlar için biçilmiş kaftan var. Bulunacak çok çeşitli Kupalar ve Başarılar ile, güzellikler arayan tamamlayıcıların Stray'in dolambaçlı şehir sokaklarını ince dişli bir tarakla seçmeleri gerekecek. Dahası, bu koleksiyon ürünlerinden ikisi, Gecekondularda ve Midtown'da bulunan bir çift kasanın arkasında. Pençelerinizi içerideki hazinelere sokmak istiyorsanız, biraz yanal düşünmeniz gerekecek. 

İnsansı robotlar için inşa edilmiş bir dünyada siberpunk bir kedi için hayat zor. Yardım olmadan, sevimli küçük pençeleriniz kesinlikle bir meydan okuma içinde. Neyse ki, bu yolda size yardımcı olmak için, bu kasaları açmak için gereken farklı adımlarda size yol gösterecek kullanışlı bir rehber hazırladık.

Stray güvenli kodlar

Gecekondu mahallesine vardığınızda, muhtemelen herkesin en sevdiği robot gitaristi Morousque yakınlarında bir kasaya rastlarsınız. Yakınlarda, üzerine şifreli bir not iliştirilmiş bir kasa bulacaksınız. Can sıkıcı bir şekilde, gösterdiğiniz çoğu robot onu çeviremeyecek. 

Neyse ki, bunun bir yolu var. Deşifre etmek için kodu 'Elliot Programming' bölümünden Elliot'a götürmeniz gerekecek. Bunu Granny'ye gidip sağa giderek ve iki oturan robotun yanındaki kapıyı çizerek bulabilirsiniz. Elliot'a notu gösterin, o size Dufer Bar'da bir buluşma noktası vererek tercüme etsin. 

Mosey, Dufer'a gidin, bara atlayın ve sol tarafa bakın. Ardından, yıkabileceğiniz bir tablo göreceksiniz. Resmin arkasında, kasanın kodunu bulacaksınız: 1283. Kasaya geri dönün, kodu girin ve kapı açılırken arkanıza yaslanın. Sorununuz için, Notalar 8/8 ile ödüllendirileceksiniz.

STRAY GÜVENLİK KODLARI: MİDTOWN'DAKİ KASA

Midtown'a vardığınızda sağınızda Paoudre adında bir robotla karşılaşacaksınız. Yakındaki tüccar tarafından hatalı bir pil satıldığından şikayet edecek. Tezgahın üzerinden atla ve dükkanın arka odasındaki yüksek raflara doğru yol al. Mağazanın en arkasında kasayı bulacaksınız.

Ardından, raflara geri dönün ve mağazada beyaz bir poster arayın. B12 bunu sizin için çevirebilir ve "2458 :edoC" anlamına geldiğini söyler. Çeviriyi ters çevirin ve mağazanın arkasındaki kasanın kodu olan "Kod: 8542" kodunu alırsınız.  

Kasaya geri dönün, bu kodu girin ve ceketinize çeki düzen vermek için şık bir küçük Kedi Rozeti ile muamele göreceksiniz.

İşte aldın; Bu bilgiyle donanmış Stray'in kasaları, hırsızlık becerilerinizle boy ölçüşemez. Dışarı çıkın ve değerli koleksiyonlarınızı talep edin.  Dışarıdayken, Stray için modlar yükleyerek deneyiminizi artırabilirsiniz . 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow