Teardown Bu Kasımda PS5 ve Xbox Series X/S’de Çıkacak

Teardown, adından da anlaşılacağı gibi tamamen yıkımla ilgili voksel tabanlı bir simülasyon oyunudur. Geçen yılın Nisan ayında PC’de piyasaya sürüldü ve bu yılın başlarında geliştirici Tuxedo Labs, oyunun bu yıl konsollara geleceğini duyurdu. Stüdyo şimdi Teardown’ın 15 Kasım’da PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye çıkacağını açıkladı. 15 Kasım’da PS5’e çıktığında PlayStation Plus Extra ve Premium […]

Teardown Bu Kasımda PS5 ve Xbox Series X/S’de Çıkacak

Teardown, adından da anlaşılacağı gibi tamamen yıkımla ilgili voksel tabanlı bir simülasyon oyunudur. Geçen yılın Nisan ayında PC’de piyasaya sürüldü ve bu yılın başlarında geliştirici Tuxedo Labs, oyunun bu yıl konsollara geleceğini duyurdu. Stüdyo şimdi Teardown’ın 15 Kasım’da PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye çıkacağını açıkladı.

15 Kasım’da PS5’e çıktığında PlayStation Plus Extra ve Premium üyelerine yönelik PlayStation Plus oyun Kataloğu’na da katılacak. Tuxedo Labs, bugünkü konsol lansman haberleriyle aynı zamana denk gelecek şekilde, oyunun ilk sezon geçişinin yanı sıra önümüzdeki yıl Teardown’a gelecek bir dizi yeni görev, harita, araç ve daha fazlasını da açıkladı.

Aşağıdaki Teardown konsolu çıkış tarihi fragmanından tüm bunlara kendiniz göz atın:

Tuxedo Labs, yeni oyuncuların Teardown’ın 40 seviye içeren hikaye kampanyasıyla başlamasını öneriyor. Her biri, bir nesneyi çalmak veya belirli şeyleri yok etmek gibi bir ana görevle ve bir dizi bonus mücadeleyle başlar. Bu görevleri çeşitli araçlar, silahlar, taşıtlar ve daha fazlasını kullanarak saatin süresi dolmadan tamamlamanız gerekir. Tuxedo Labs, kampanyayı tamamladıktan sonra, tüm kampanya seviyelerini sınırlama olmadan keşfetmenize olanak tanıyan Sandbox Modunu önerir.

Konsol sürümünün yanı sıra Tuxedo Labs, vahşi batıda geçen bir kampanya genişletmesi olan Time Campers DLC’yi de yayınlıyor.

“Yeni genişletme, sizi zamanda geriye götüren, sizi eski moda silahlar ve aletlerle donatan ve tozlu bir maden kasabasına yıkıcı manzaralar diken yeni bir hikaye sunarak deneyime birçok farklı yoldan katkıda bulunuyor.” PlayStation Blog yazısı okur. “Bu, Teardown’ın ana kampanyasının çağdaş ortamından bir sapma, ancak soygun konsepti, ayrıntılı banka soygunları çağında kendini evinde hissettiriyor.”

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X Çıkış Tarihi

Gelecek yılın baharında Tuxedo Labs, oyuncuları yarışlarda ve yıkıcı mücadelelerde kullanmak üzere yeni araçlardan oluşan bir filonun arkasına yerleştiren Folkrace DLC’yi Teardown’a ekleyecek.

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X Çıkış Tarihi

Folkrace’ın ardından Tuxedo Labs’te 2024’te piyasaya sürülecek iki yeni DLC daha var. Teardown sezon bileti size bu DLC’lerin dördünü de kazandıracak.

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X Çıkış Tarihi

Teardown şu anda PC’de mevcut. 15 Kasım’da PS5 ve Xbox Series X/S’e çıkacak.

Bu arada izle oyun Bilgilendiricisi NGT’yi yıkın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow