“The Old Guard 2” – Haberler, Hikaye, Oyuncular

“The Old Guard 2”, Netflix'in aksiyon dolu macerası “The Old Guard”ın merakla beklenen devamı. Hollywood yıldızı Charlize Theron'u , karakteri Andy'nin yolundaki her düşmanı dilimleyerek ve ateş ederek gördü.

“The Old Guard 2” – Haberler, Hikaye, Oyuncular

Masumları ve Eski Muhafız savaşçılarını korumak için savaşırken, şimdi ona ailesi kadar yakın, yüzyıllar boyunca onları bir asil savaştan diğerine yönlendirerek, hangi savaşın onların son olacağını asla bilemeden.

Şimdi, “The Old Guard”ın dramatik finalinin ardından, devam filmi Andy, Joe, Nikki ve Nile'ın savaşmaya ve toplumun gölgesinde yaşamaya devam ederken, umutsuzca sırrı saklamaya çalışan hikayelerini alacak şekilde ayarlandı. Giderek daha fazla bağlantılı ve dijital olarak incelenen bir dünyadan ölümsüzlüklerinin.

“The Old Guard 2” ile İlgili Son Haberler

27/09/2022:

Skydance Media (Netflix'in izniyle), devam filmiyle ilgili güncellemeleri beklerken, yıldızlar Charlize Theron ve KiKi Layne'in bir sahne üzerinden geçtiği ilk filmden kamera arkası görüntüsünü yayınladı. yapımcı, Gina Prince-Bythewood:

“The Old Guard 2” ne zaman çıkıyor?

Film için henüz resmi bir çıkış tarihi onaylanmadı.

Filmi nerede izleyebilirim”?

Film bir Netflix Orijinali olduğu için. Başlangıçta, Netflix aboneleri için dünya çapında yalnızca Netflix'te yayınlanacak ve daha sonra potansiyel olarak fiziksel medyada bir ev sürümü yayınlanacak.

“The Old Guard 2” hikayesi nedir?

Film için henüz resmi bir hikaye özeti yayınlanmadı, ancak ilk filmin “The Old Guard” Cilt 1 çizgi roman serisini ne kadar yakından uyarladığı ve ikinci filmde kurulan ekstra hikaye dizilerinin doğrudan 2. ilk filmden kısa bir süre sonra piyasaya sürülen çizgi roman serisi.

“The Old Guard 2”nin, Booker'ın sürgünden bir süre sonra hikayeyi toplayarak doğrudan “The Old Guard”ın sonundan devam eden “Force Multiplied” başlıklı ikinci cildi uyarlaması çok muhtemel görünüyor. Andy'nin ekibinden yola çıkan ve Andy'nin geçmişten gelen uzun süredir düşündüğü biri olarak bu kararın sonuçlarını gösteren Andy, Andy'nin eylemlerinin bir sonucu olarak maruz kaldıkları cezanın intikamını almak için geri döner.

“Force Multiplied” çizgi romanları ve büyük olasılıkla “The Old Guard 2” için çok fazla bozulmadan, işte yayıncısı Image Comics'ten çizgi roman dizisi için resmi bir özet :

Altmış yedi yüz yaşındaki Andromache "Andy" İskit, Nicolo "Nicky" Cenova, Yufus "Joe" al-Kaysani ve acemi ölümsüz Nile Freeman, New York Times'ın en çok satan yaratıcıları GREG tarafından beğenilen mini dizilerde iyi dövüşe geri dönüyorlar. RUCKA & LEANDRO FERNÁNDEZ…şimdi büyük bir sinema filmi! Andy ve ekibi kadar uzun süre savaştığınızda, elinizi kana bulamış oluyorsunuz. Artık geçmişin günahlarıyla yüzleşme günü gelmiştir. Ancak Nile ekiple barışmaya çalışırken, Andy'nin bir daha görmeyi umduğu son kişi, yalnızca Andy'nin inandıklarına değil, takımın uğruna savaşmaya hazır olduğu şeylere de meydan okumak için geri döner .

"The Old Guard 2" Oyuncusu?

Charlize Theron geri dönerken Andy

Chiwetel Ejiofor dönerken Copley

Matthias Schoenaerts dönerken Booker

Marwan Kenzari dönerken Joe

Luca Marinelli dönerken Nikki

KiKi Layne dönerken Nil

Veronica Ngo Quynh olarak dönerken

Uma Thurman henüz açıklanmayan bir rol oynuyor

Henry Golding henüz açıklanmayan bir rol oynuyor

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow