TV İçeriğini Peloton Ekranınıza Nasıl Aktarabilirsiniz?

Kullanıcıların bileceği gibi, çevrimiçi bağlantı Peloton deneyimi için çok önemlidir. Peloton Uygulaması veya bir cihazın kendisi aracılığıyla, yüzeye abone olan kullanıcılar, doğrudan akıllarındaki belirli hedeflere yönelik antrenmanları ve fitness videolarını izleyebilir. Bununla birlikte, kendinize ait tanıdık bir rutininiz olduğunda, en sevdiğiniz YouTube dizisinin veya diğer akışlı içeriğin keyfini çıkarırken kendinizi sadece gidip antrenmanınızı tamamlamak isterken […]

TV İçeriğini Peloton Ekranınıza Nasıl Aktarabilirsiniz?

Kullanıcıların bileceği gibi, çevrimiçi bağlantı Peloton deneyimi için çok önemlidir. Peloton Uygulaması veya bir cihazın kendisi aracılığıyla, yüzeye abone olan kullanıcılar, doğrudan akıllarındaki belirli hedeflere yönelik antrenmanları ve fitness videolarını izleyebilir.

Bununla birlikte, kendinize ait tanıdık bir rutininiz olduğunda, en sevdiğiniz YouTube dizisinin veya diğer akışlı içeriğin keyfini çıkarırken kendinizi sadece gidip antrenmanınızı tamamlamak isterken bulabilirsiniz. Tam olarak bunu yapmanıza izin veren sınırlı bir geçici çözüm var.

Deneyimli kullanıcılar bile Peloton’larının yerleşik bir web tarayıcısı olduğunu bilmeyebilir, ancak vardır. Dokunmatik ekranın sol alt kısmındaki ayarlar düğmesine tıklayarak ve ardından Hakkında menüsünden WebView Browser Tester’a kadar aşağı kaydırarak erişebilirsiniz. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, tarayıcıların en gelişmişi değil ama olması da gerekmiyor. Bu sayede akış sitelerine erişilebilir, bu da kullanıcının Peloton’u adım adım ilerletirken kendi seçtikleri içeriği izlemesine veya dinlemesine olanak tanır.

Ancak bazı kullanıcılar, tarayıcıya erişimlerini engelleyen can sıkıcı bir “Bilinmeyen URL şeması” açılır penceresi fark ettiler. Böyle bir durumda, akış içeriğine erişmek için daha ayrıntılı bir yöntem gerekir, ancak bu yalnızca rahat, yetenekli ve garanti onaylı olmayan yükleme sürecinden geçmeye istekli olanlar için ayrılmıştır.

Teknory