Eski Scream 7 Yönetmen Kurulu, Tartışmalı Projeyi Bıraktıktan Sonra Yeni Korku Filmi İçin Hazırlanıyor

Özet Christopher Landon, eski müdürü Çığlık 7şimdi kurt adam filmini yönetecek Büyük kötü. Landon istifa etti Çığlık 7 Yıldız Melissa Barrera’nın kovulması ve Jenna Ortega’nın ayrılmasının ardından. Büyük kötü Landon’a pek çok korku türünü beyazperdeye taşıdıktan sonra yeni bir korku alt türünü keşfetme fırsatı verebilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Önceki Çığlık […]

Eski Scream 7 Yönetmen Kurulu, Tartışmalı Projeyi Bıraktıktan Sonra Yeni Korku Filmi İçin Hazırlanıyor

Özet

  • Christopher Landon, eski müdürü Çığlık 7şimdi kurt adam filmini yönetecek Büyük kötü.
  • Landon istifa etti Çığlık 7 Yıldız Melissa Barrera’nın kovulması ve Jenna Ortega’nın ayrılmasının ardından.
  • Büyük kötü Landon’a pek çok korku türünü beyazperdeye taşıdıktan sonra yeni bir korku alt türünü keşfetme fırsatı verebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Önceki Çığlık 7 yönetmen Christopher Landon yeni filmin yönetmenliğini üstlendi Büyük kötü. Her ne kadar Landon daha önce yönetmenlik görevini üstlenmiş olsa da Bağırmak Devam filminde, yapım şirketi Spyglass’ın yıldız Melissa Barrera’yı sosyal medyada Filistin yanlısı paylaşımlar yapmasının ardından kovma kararının ardından istifa etti. Kısa bir süre sonra rol arkadaşı Jenna Ortega’nın da belirsiz nedenlerden dolayı projeden ayrıldığı açıklandı.

Başına Son teslim tarihiChristopher Landon yaklaşan diziden ayrıldıktan sonra ilk yönetmenlik projesine başladı. Çığlık 7. Proje, Büyük kötüAmazon Original antolojisinin bir parçası olarak yayınlanan aynı isimli kısa öyküsünden Chandler Baker tarafından uyarlanacak. Yaratık Özelliği Grady Hendrix’in eserlerinin yanı sıra (En İyi Arkadaşımın Şeytan Çıkarması), Josh Malerman’ın (Kuş Kutusu), Paul Tremblay (Dünyanın Ucundaki Kulübe), ve dahası. Hikaye, yakın zamanda yaşanan bir toprak kaymasının ardından evi kurtlarla çevrili olan işlevsiz bir aileyi konu alıyor.


Kurt Adam Alt Türü Christopher Landon İçin İyi Olabilir

Büyük Kötü Kitap Kapağında Pençeli Bir El

Kurt adam alt türü muhtemelen Landon’da çok değerli bir yönetmen bulacaktır. Yönetmen, çalışmalarında zombiler de dahil olmak üzere çeşitli yaratıkları ve kötü adamları ele aldı (İzcilerin Zombi Kıyameti Rehberi), hayaletler (Bir Hayaletimiz Var), şeytanlar (Paranormal Aktivite: İşaretli Olanlar) ve kesiciler (Çılgın, Mutlu Ölüm Günü, Ölüm Günün Kutlu Olsun 2U). Komedi ile korkuyu harmanlama becerisini muhtemelen serinin en yeni bölümüne uygulayacaktı. Bağırmak Bir kurt adam filmi çekmek ona daha eşsiz bir fırsat sağlayacak.

Landon aynı zamanda senaryoları da yazdı. Paranormal Etkinlik 2, Paranormal Etkinlik 3, Paranormal Aktivite 4Ve Paranormal Etkinlik: En Yakın Akrabaancak serideki bu taksitlerin hiçbirini yönetmedi.

Korku dünyasında 1941’lerden bu yana pek çok klasik kurt adam filmi var. Kurt adam 1981’ler gibi daha modern girişlere Londra’da Bir Amerikan Kurt Adam ve 2000’ler Zencefil Snaps. Ancak alt tür, film yapımcılarının ilgisini perili evler ve vampirler gibi diğer popüler korku alt türlerine göre daha az çekiyor. 2021 komedisi de dahil olmak üzere yakın zamanda yapılan birkaç girişe rağmen İçindeki Kurt Adamlar ve Marvel’ın Gece Kurt Adammodern kanonda diğer pek çok önemli alt türe kıyasla hâlâ daha az dikkate değer kurt adam filmi var.

Büyük kötü Landon’a özgeçmişine ekleyeceği benzersiz bir gezi sağlayabilirdi. Çığlık 7bu da onun slasher alt türüne dördüncü girişini sağlamış olacaktı. Projelerinin izleyicilerle defalarca bağlantı kurduğu yeni filme aynı film yapım tarzını uygularsa, kurt adam filmi oldukça büyük bir hit bile olabilir. Piyasada benzer filmlerin azalmasıyla birlikte daha da öne çıkacak.

Kaynak: Son Tarih

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow