20 Yaşındaki ‘Yüzüklerin Efendisi’ Detayının Sonunda Fark Edilmesi Yetişkin Adamları Ağlatıyor

Efsanevi aracılığıyla görüntü Eğer bir Yüzüklerin Efendisi Cuma gününüzü renklendirmek için meme, o zaman doğru yere geldiniz. Bir Orta Dünya dayanak noktası, 20 yılı aşkın süredir gözden kaçan bir hayran teorisini ifade etmek için Reddit’e gitti. Bunun da ötesinde, böyle bir kavramın daha karanlık sonuçları geride kaldı. LoTR taraftarlar gözyaşlarını tutuyor. Peter Jackson’ın destansı destanı […]

20 Yaşındaki ‘Yüzüklerin Efendisi’ Detayının Sonunda Fark Edilmesi Yetişkin Adamları Ağlatıyor

Efsanevi aracılığıyla görüntü

Eğer bir Yüzüklerin Efendisi Cuma gününüzü renklendirmek için meme, o zaman doğru yere geldiniz. Bir Orta Dünya dayanak noktası, 20 yılı aşkın süredir gözden kaçan bir hayran teorisini ifade etmek için Reddit’e gitti. Bunun da ötesinde, böyle bir kavramın daha karanlık sonuçları geride kaldı. LoTR taraftarlar gözyaşlarını tutuyor.

Peter Jackson’ın destansı destanı hakkında hızlı bir tazelemeye ihtiyacınız varsa: Sonunda Kralın DönüşüFrodo ve Sam yüzüğü yok ettikten sonra, Smeagol/Gollum öldü ve asi kahramanlarımız için tüm umutlar kaybolmuş görünüyor – Büyük Kartallar günü kurtarmak için geliyor ve küçük hobbitleri tehlikeden uzaklaştırıyor. Şimdi hariç, gerçeği üç Kartalların gelmesi daha mantıklı.

Frodo ve Sam’in ikisinin de kaldırılmaya ihtiyacı olduğu için iki kişi göndermek haklıdır, ancak üçüncü Kartal eve eli boş döner, çünkü zavallı yaşlı Smeagol bir lav havuzuna düşer. Ah. Mesele şu ki, Gandalf üç Kartal gönderdi çünkü onca tarif edilemez kötülükten sonra bile Smeagol’ün kurtarılabileceğini düşündü. …ağlamıyoruz, sen ağlıyor

Yine de Gandalf ve arkadaşlarının en büyük kötülük karşısında inkar edilemez iyimserliğidir. Yüzüklerin Efendisi ilk etapta çok büyüleyici. Bir film serisi olarak, bir kitap serisi olarak, bu macera hikayeleri, insan deneyimini yalnızca fantezinin yapabileceği bir şekilde özetliyor ve okuyuculara, nazik bir kalp ve azim ile her şeyin üstesinden gelinebileceği gerçeğini gösteriyor.

Teknory