BTS Görüntüsü, Netflix’in Son Aksiyon Gerilim Filmi İçin Gerçekten Tüm Durakları Ortaya Koydu

IMDb: Jasin Boland/Netflix © 2023 Netflix, Inc. için bir kez daha aksiyon zamanı Chris Hemsworth Tyler Rake rolünü yeniden canlandırırken Çıkarma 2. İlk filmin Netflix’teki başarısının ardından devam filmi, kovalamaca sahneleri, destansı dövüşler, patlamalar ve çok yüksek binalardan sarkma ile her şeyi yapıyor – adını siz koyun, anladı. Bunun gibi dublörlük yapmak son derece zor […]

BTS Görüntüsü, Netflix’in Son Aksiyon Gerilim Filmi İçin Gerçekten Tüm Durakları Ortaya Koydu

IMDb: Jasin Boland/Netflix © 2023 Netflix, Inc.

için bir kez daha aksiyon zamanı Chris Hemsworth Tyler Rake rolünü yeniden canlandırırken Çıkarma 2. İlk filmin Netflix’teki başarısının ardından devam filmi, kovalamaca sahneleri, destansı dövüşler, patlamalar ve çok yüksek binalardan sarkma ile her şeyi yapıyor – adını siz koyun, anladı. Bunun gibi dublörlük yapmak son derece zor olabilir ve şimdi Netflix bize bu sahnelerden birini çekmenin inceliklerine bir göz atıyor.

İyi bir aksiyon filmi hakkında hepimizin sevdiği bir şey vardır, ancak bunlar genellikle oldukça tahmin edilebilir olmalarına ve daha önce birkaç kez dövüş sahneleri ve araba kovalamacaları görmüş olmamıza rağmen; sürekli heyecanı arzularız. film teknolojisinin sürekli gelişmesiyle birlikte aksiyon da daha büyük ve daha iyi hale geldi ve Çıkarma 2 bunu büyük ölçüde kanıtlıyor.

Netflix, Twitter’a yüklediği bir perde arkası videosuyla Hemsworth’ün aksiyon dolu macerasına bir göz atmamızı sağlıyor. Kullanılan gerekli hileler ve illüzyonların olduğunu söylemeye gerek yok, ancak kamera arkası görüntüleri bile tüyler ürpertici görünüyor. Bunu kesinlikle evde denemeyin tipi bir durum.

Yukarıdaki klipler, kamera arkası ile son çekimin yan yana görüntülerini gösteriyor. Hemsworth’ün rolü etkileyici olsa da, hareket halindeki araçların arkasına bağlanan tüm kamera operatörleri, dahil olan dublörler ve piroteknik ve araç çarpışmalarından sorumlu olanlar için bundan vazgeçmeliyiz. Böyle bir sahneyi çekmenin maliyetinin göz yaşartıcı miktarını ancak hayal edebiliriz.

yakalayabilirsin Çıkarma 2 şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Yazar hakkında

laura polacco

laura polacco

Laura Pollacco, We Got This Covered’de Serbest Yazar ve neredeyse tam bir yıldır eğlence haberlerine derinlemesine dalıyor. Falmouth Üniversitesi’nden Moda Fotoğrafçılığı bölümünden mezun olduktan sonra Laura Japonya’ya, ardından İngiltere’ye ve şimdi de Japonya’ya taşındı. İstediği kadar anime izlemiyor ama Marvel ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ ile ilgili her şeyi takip ediyor. O da çeşitli Tokyo merkezli yayınlar için Japon kültürü hakkında yazıyor.

Teknory