2022’nin en büyük akış başarısızlıkları nelerdi?

Aşağıda, ya korkunç eleştiriler aldıkları için ya da izleyicilerle bağlantı kuramadıkları için yıl sonu yayın bombaları listemizde bir yer kazanan 12 başlık bulacaksınız. O halde lafı daha fazla uzatmadan 2022’nin en kötülerine bir göz atalım. Ne bizim sözümüze ne de eleştirmenlerin sözüne inanmanıza gerek yok. Her birinin bağlantılarıyla hepsini kendiniz yayınlayabilirsiniz. 2022’nin akış başarısızlıkları Köpük […]

2022’nin en büyük akış başarısızlıkları nelerdi?

Aşağıda, ya korkunç eleştiriler aldıkları için ya da izleyicilerle bağlantı kuramadıkları için yıl sonu yayın bombaları listemizde bir yer kazanan 12 başlık bulacaksınız.

O halde lafı daha fazla uzatmadan 2022’nin en kötülerine bir göz atalım. Ne bizim sözümüze ne de eleştirmenlerin sözüne inanmanıza gerek yok. Her birinin bağlantılarıyla hepsini kendiniz yayınlayabilirsiniz.

2022’nin akış başarısızlıkları

Köpük

The Bubble'da yeşil perde önünde rol alan Krystal Kris rolünde Iris Apatow, Carol Cobb rolünde Karen Gillan, Dustin Mulray rolünde David Duchovny, Sean Knox rolünde Keegan-Michael Key, Lauren Van Chance rolünde Leslie Mann

Yılın başlarındaki en büyük akış başarısızlıklarından biriyle başlayalım. Baloncuk, Netflix’te herhangi bir yılın en kötü filmlerinden biri olarak bile nitelendirilebilir. Harika bir %21 ile Çürük domates Ben bunu yazarken, yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuna ve Judd Apatow’un yönetmenliğine rağmen, yayıncı için tam anlamıyla bir felaketti. film, COVID-19’un ilk günlerinde, gişe rekorları kıran bir franchise ekibinin bir otelde karantinadayken büyük ölçüde yeşil ekran ve hareket yakalama teknolojisi kullanarak bir devam filmi çekmesiyle geçiyor. Bu öncül yeterince umut verici görünse de, şakalar başarısız oluyor ve salgın şakalar dokunulmamış gibi geliyor.

Netflix simgesi

Netflix

Netflix, dünya çapında 200 milyondan fazla abonesiyle hâlâ önde gelen premium yayın hizmetidir. Stranger Things, The Witcher, Bridgerton ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her zaman büyüyen orijinal film ve dizi listesi de dahil olmak üzere art arda izlenebilecek binlerce film ve TV şovu sunar.

ben zamanı

Mark Wahlberg ve Kevin Hart Me Time'da bir kaplumbağa taşıyor

Netflix, her yıl tonlarca başlık çıkardığı için bu listede çok yer kaplıyor ki bu mantıklı. Hepsi kazanan olamaz. Evde oturan bir baba, karısı ve çocukları olmadan geçirdiği bir hafta sonundan yararlanarak bana biraz zaman ayırır ve eski bir dostla yeniden bağlantı kurar. İkisi birlikte, hayatını alt üst etmekle tehdit eden bazı çılgın maskaralıkların peşine düşer. Şu anda %6’da oturuyor Çürük domates. Ah!

Derin su

Ben Affleck, Deep Water'da bir piyanoda Ana de Armas'ın arkasında duruyor

Deep Water tam olarak işe yaramamış olabilir, ancak içinde takdir edilecek çok şey var. Herhangi bir filme böyle bir başlık verilebiliyorsa, izlemesi gerçekten çok eğlenceli olan bombalardan biri ve belki de 2022’nin en iyi akış fiyaskosu. Bu erotik gerilim (erotik gerilim ustası Adrian Lyne’den), karısının sevgilileri kaybolmaya başladığında faul yaptığından şüphelenilen bir adam görür. Ben Affleck ve Ana de Armas başrolde. Eleştirmenler arasında kötü görünmesine rağmen, bir erotik gerilim filminin olmasını istediğiniz her yönden karanlık ve değersiz.

Hulu Logosu

Hulu

Hulu, yayınlanacak binlerce film ve TV şovunun yanı sıra The Handmaid’s Tale gibi orijinal şovlara ve filmlere de sahiptir. Yerel istasyonlarınız da dahil olmak üzere canlı kanalları almak için Hulu Plus Live TV’ye yükseltebilirsiniz.

Sarışın

Sarışın'da Marilyn Monroe rolünde Ana dArmas

Marilyn Monroe’nun yarı biyografik filmi, Netflix’te gösterilmeden çok önce tartışmalara yol açıyordu. Joyce Carol Oates’in aynı adlı romanından uyarlanan film, pop ikonunun hayatıyla ilgili büyük özgürlükler alıyor. Ana de Armas’ın oynadığı performansa yönelik övgülere rağmen, birçok kişi filmi sömürücü buldu. Yaratıcı özgürlükler alan film ister garantili ister sömürücü olsun, genellikle hedefini kaçırırken yüksekleri hedefleyerek başarısız oldu. Eleştirmenler bölünmüşken ve bazıları bunu beğenirken, çoğu etkilenmedi.

Ateşleyici

Firestarter'da küçük bir kız çığlık atıyor - en iyi yeni <a href=film akışı” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2022/05/Firestarter.jpg”/>

Teknik olarak bir akış orijinali olmayan Firestarter, sinemalarda çıktığı gün Peacock’u vuran karma bir yayın yaptı. Ne yazık ki, Stephen King’in romanından uyarlanan 80’ler klasiğinin yeniden çevrimi, eleştirmenler veya izleyicilerle bağlantı kurmadı. Zihniyle yangın çıkarma yeteneğini geliştiren genç bir kızın hikayesi, 2022’nin en büyük başarısızlıklarından biriydi. Peacock’ta ilk kez yayınlanmasına rağmen, Firestarter artık Prime Video’da.

Prime video logosu

Amazon Prime Videosu

Amazon Prime Video, akış için binlerce filme ve TV şovuna erişim sunar. Buna The Boys ve The Tomorrow War gibi harika orijinal şovlar ve filmler dahildir. Amazon Prime Video’daki diğer premium hizmetlere de kaydolabilirsiniz.

Marmaduke

Marmaduke - en iyi yeni <a href=film akışı” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2022/05/Marmaduke.jpeg”/>

%0 açıkken Çürük domatesNetflix’in Marmaduke’u 2022’nin en büyük akış fiyaskosu olabilir. Aynı adlı çizgi romana dayanan, yaramaz bir köpek hakkındaki filmde tuhaf bir şekilde mizah yoktu ve birçok eleştirmen, animasyonun berbat göründüğünü hemen fark etti.

Teksas Elektrikli Testere Katliamı

Texas Chainsaw Massacre fragmanı Netflix

2022, Top Gun: Maverick gibi eski oyunlar için büyük bir yıldı. Gerçekten inmeyenlerden biri Texas Chainsaw Massacre idi. Mevcut devam filmlerinin üzerine yazılan film, elektrikli testere kullanan katilin saldırı moduna girmesiyle yeni bir grup gencin Leatherface’in topraklarına tecavüz ettiğini görüyor. Kıvrımlı bir ahlaki mesaja sarılmış sıkıcı bir ana hikaye ile film, orijinalin parlaklığından yararlanamadı.

Pinokyo

Tom Hanks ve Pinokyo - en iyi yeni <a href=film akışı” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2022/09/Pinocchio.jpeg”/>

2022’nin en iyi filmlerinden biri olan Guillermo del Toro’nun Netflix’teki muhteşem Pinokyo filmiyle karıştırılmaması gereken Disney Plus’ın “canlı aksiyon” Pinokyo’su, vardığında neredeyse ölüydü. Efsanevi Tom Hanks’in Geppetto rolüne rağmen bir sinema gösteriminden kaçınan akış orijinali, Disney orijinalinin yumuşak, yeniden ısıtılmış bir versiyonuydu. film görsel olarak güzel olsa da, sevilen bir klasiğin gereksiz bir yeniden yapımı olduğu için eleştirmenler tarafından büyük ölçüde reddedildi.

Disney Plus logosu.

Disney artı

Disney Plus, Pixar, Star Wars ve Marvel şovları ve filmleri dahil olmak üzere Disney kitaplığından binlerce TV bölümü ve filminin yanı sıra özel TV dizileri ve filmler sunar.

Cadılar Bayramı Sona Eriyor

Halloween Ends'te Michael Meyers'in Laurie Strode'a saldırması

Yeni Cadılar Bayramı üçlemesinin son bölümü olan Peacock’ta aynı gün yayınlanan bir başka tiyatro yayını, kesinlikle savunucularına sahipti. Çoğunlukla, 2018’in Cadılar Bayramı vaadini yerine getirememek bir hayal kırıklığıydı. Yarı pişmiş bir anlatı ve tuhaf karakter vuruşlarıyla Halloween Ends, düzensiz bir franchise yeniden başlatması için zayıf bir sondu.

Tavus kuşu logosu büyük

tavuskuşu

NBCUniversal’ın Peacock akış hizmeti, canlı haberler ve spor etkinliklerinin yanı sıra talep üzerine yayınlanacak çok sayıda harika film ve TV programı sunar. Hepsinden iyisi, içeriğinin çoğunu ücretsiz olarak izleyebilir veya ayda yalnızca 4,99 dolardan başlayan ücretli abonelikle tamamını izleyebilirsiniz.

Gri Adam

Gri Adam 1'de Ryan Gosling Altılı rolünde

Russo Kardeşler, bu casus gerilim filmiyle ellerine bir darbe almış gibi görünüyordu. Müthiş bir birinci sınıf oyuncu kadrosu ve eğlenceli bir önermeyle, kesin bir şey olması gerekirdi. Teşkilat tarafından gizli bir CIA varlığı yakıldığında, eski işverenleriyle tek kişilik bir savaş başlatır. Özetin vaat ettiği yüksek oktanlı patlamış mısır filmi yerine, dalgalı set parçaları ve her klişenin geri dönüştürüldüğü ve tüm eğlencesinden arındırıldığı yumuşak bir aksiyon filmi elde ediyoruz. İncelemeler olumsuzla karıştırıldı. İyi olanlar bile biraz eziciydi. Yine de kötü incelemeler her zaman başarısızlık anlamına gelmez. Kullandığı ölçümler ne olursa olsun, Netflix görünüşe göre The Grey Man’i bir başarı ilan etti ve yaklaşan devam filmleri ve yan ürünlerle birlikte bütün bir Gray Man akış evrenine yeşil ışık yaktı.

Şimdiye Kadarki En Harika Bira Koşusu

The Greatest Beer Run Ever'de bir helikopterde Zac Efron - en iyi yeni filmler

Geçen yıl CODA ile en iyi film dalında Oscar’ı kazanan Apple TV Plus, 2022’ye girerken yüksek bir özgüven yaşıyor olabilir. söz. 1967’de New York’tan bir adam, bildiği tek yolla Vietnam savaşına yardım etme şansını yakalar. Yurtdışındaki arkadaşlarına bir bira ısmarlayarak. Birkaç kutu PBR ile bir savaş alanına uçarken, mahalledeki arkadaşların izini sürmeye başlar. Bu hafif öncül, savaşı ele alırken doğru notalardan herhangi birini tutturmakta başarısız oluyor ve bunun yerine, sağır bir duygusal erteleme şöleni olarak ortaya çıkıyor.

apple tv plus logosu 1

Apple TV Artı

Apple TV Plus, 2019’da kullanıma sunulduğundan bu yana akış oyunlarında hızla önemli bir oyuncu haline geldi. Orijinal programlama listesinde Ted Lasso, The Morning Show, Foundation ve For All Mankind gibi şovların yanı sıra The Banker, Greyhound, ve Palmer.

Toronto’lu Adam

The Man From Toronto'da Teddy rolünde Kevin Hart ve The Man From Toronto rolünde Woody Harrelson

Başka bir Netflix özlemesi, The Man from Toronto oldukça sessiz bir şekilde geldi ve gitti. Hitchcock tarzı bir yanlış kimlik komedi-gerilim filmi, bir Airbnb karışıklığının ardından yanlışlıkla bir suikastçiyle takım oluşturan bir adam hakkında oldukça yığılı bir oyuncu kadrosuna ve eğlenceli önermeye rağmen, bunun yerine hem kahkahalardan hem de heyecandan yoksundu.

Bunlar 2022’nin en büyük başarısızlıklarından bazıları. Bu yıl beklentilerinizi karşılamayan büyük oyunlar sizi heyecanlandırdı mı? Yorumlarda bize bildirin!

2022’nin en büyük akış başarısızlıkları nelerdi?

Teknory