2022’nin En İyi Yazıcıları

Mürekkep tanklı bir yazıcı satın almak istemiyorsanız, Brother INKvestment MFC-J995DW sayfa başına maliyetleri minimumda tutmanın alternatif bir yolunu sunar. Bu geleneksel bir mürekkep püskürtmeli kartuştur, ancak şirket her kartuşun bir yıla kadar dayanabileceğini iddia ederek, Epson veya Canon’un rakip yazıcılarından daha uygun fiyatlı bir seçenek haline getirir. Özellikle 20 sayfalık belge besleyicisi ve 50 sayfalık […]

2022’nin En İyi Yazıcıları

Mürekkep tanklı bir yazıcı satın almak istemiyorsanız, Brother INKvestment MFC-J995DW sayfa başına maliyetleri minimumda tutmanın alternatif bir yolunu sunar. Bu geleneksel bir mürekkep püskürtmeli kartuştur, ancak şirket her kartuşun bir yıla kadar dayanabileceğini iddia ederek, Epson veya Canon’un rakip yazıcılarından daha uygun fiyatlı bir seçenek haline getirir. Özellikle 20 sayfalık belge besleyicisi ve 50 sayfalık çıktı tepsisi ile ofis görevleri için pek uygun değil, ancak evde yazdırma için gayet iyi çalışıyor.

2,7 inçlik bir dokunmatik ekran, kurulum ve kontrollerin yürütülmesinden sorumludur ve çoğu şey için iyi olsa da, küçük QWERTY klavyeyi kullanarak WiFi şifrelerini girmek biraz güç olabilir. Yine de, çoğu ev kullanıcısının bunu yalnızca bir kez yapması gerekecek, bu nedenle anlaşmayı bozmak pek mümkün değil. WiFi bağlantılarından yazdırmanın yanı sıra, yerleşik bir SD kart yuvası ve bir USB bağlantı noktası vardır, böylece doğrudan bir bellek kartından veya parmak sürücüden yazdırabilirsiniz. Hepsi bir arada olan MFC-J995DW ayrıca bir tarayıcı ve fotokopi makinesi içerir ve Tom’un Rehberi her iki işlevin de fiyat aralığındaki en hızlılar arasında olduğunu bildiriyor. Yazıcı, ortalamadan daha düşük mürekkep maliyetleriyle 199,99 ABD Doları’na satılıyor ve bu da onu genel olarak çok değerli bir seçenek haline getiriyor.

Teknory