Maymunlar Gezegeni Krallığı Yönetmeni Yeni Üçleme ve Sonraki Film Tartışmalarını Tanıtıyor

Özet Yönetmen Wes Ball bunu doğruluyor Maymunlar Gezegeni Krallığı serideki yeni bir üçlemenin başlangıcıdır. Filmde, zalim bir maymun liderini durdurmak için vahşi bir insanla güçlerini birleştiren genç şempanze Noa adında yeni bir karakter tanıtılıyor. Ball ve yapımcı Joe Hartwick Jr. her zaman bu filmin yeni bir üçlemenin ilk bölümü olmasını planlamıştı ve şu anda stüdyoyla […]

Maymunlar Gezegeni Krallığı Yönetmeni Yeni Üçleme ve Sonraki Film Tartışmalarını Tanıtıyor

Özet

  • Yönetmen Wes Ball bunu doğruluyor Maymunlar Gezegeni Krallığı serideki yeni bir üçlemenin başlangıcıdır.
  • Filmde, zalim bir maymun liderini durdurmak için vahşi bir insanla güçlerini birleştiren genç şempanze Noa adında yeni bir karakter tanıtılıyor.
  • Ball ve yapımcı Joe Hartwick Jr. her zaman bu filmin yeni bir üçlemenin ilk bölümü olmasını planlamıştı ve şu anda stüdyoyla bir sonraki hikayeyi tartışıyorlar.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Maymunlar Gezegeni Krallığı Yönetmen Wes Ball, filminin uzun süredir devam eden seride yeni bir üçlemenin başlangıcı olmayı amaçladığını doğruladı. 2011’de başlayan ve yeniden başlatılan sürekliliğin devamı Maymunların gezegenin yükselişiBall’un kendi filmi, Andy Serkis’in Caesar’ın kendi türünü Dünya’daki baskın tür haline getirmesinden nesiller sonrasını konu alıyor. Şu anda Mayıs 2024’te yayınlanması planlanan yeni Maymunlar film bunun yerine Owen Teague’in zalim maymun lideri Proximus Caesar’ı durdurmak için vahşi insan Mae (Freya Allan) ile tehlikeli bir yolculuğa çıkan genç şempanze Noa’yı tanıtacak.

İle konuşmak İmparatorlukBall ve yapımcı Joe Hartwick Jr. planlarının her zaman Maymunlar Gezegeni Krallığı yeni bir film üçlemesinin ilk bölümü olacak. Ball, gelecekteki yapımları doğrudan yönetmeye devam edip etmeyeceğinden emin olmasa da şu anda stüdyoyla konuştuğunu açıkladı.bir sonraki hikaye hakkında.” Yönetmen ayrıca önceki üçlemenin yaklaşık olduğunu öne sürdü “İnsanlığın sonu” onun bir sonraki bölümü “Daha çok bir şeyin başlangıcıyla ilgili.” Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

Başından beri bunu bir üçleme olarak düşündük. Sonunda nereye gidebileceği ve bu filmlerin mirasına nasıl sığabileceği konusunda büyük fikirlerimiz vardı. Bu yüzden kesinlikle konuşuyorum [the studio] şimdi bir sonraki hikaye hakkında.

Son üç film bir şeyin sonuyla ilgiliydi. Bu Musa hikâyesinin sonuna yaklaşıyorlardı. İnsanlığın sonuyla ilgiliydiler. Biz de ‘Önceki filmlerin küllerinden tırmanacağımız yeni bir ağaç yetiştireceğiz’ diye düşündük. Bu film daha çok bir şeyin başlangıcını anlatıyor.


Planet of the Apes Başka Bir Bilim Kurgu Klasiğinin Yapısını Nasıl Ödünç Alabilir?

Sezar ve Maymunlar Gezegeni Krallığı'nın yeni kötü adamı

Mevcut olup olmadığı tam olarak belli olmasa da Maymunların gezegeni Filmler, ilk kez 1968’de izleyicilere tanıtılan ve dünyayı kurmayı amaçlayan filmler olmasına rağmen, serinin kapsaması gereken hala çok fazla potansiyel alan var. Orijinal filmdeki olaylar 3978 yılında geçiyor. Ball ve diğer film yapımcılarının ele alması gereken potansiyel olarak birkaç yüzyıllık hikayeler var yeniden başlatılanların yakın geleceği arasında Maymunlar üçleme ve orijinal filmler.

İlgili
Maymunlar Gezegeni Krallığı’nın Zaman Çizelgesi Tanıtımı En Popüler Teoriye Karşı Çıkıyor

Popüler Maymunlar Gezegeni Krallığı hayran teorisi en başından beri yaygındı, ancak bir ayrıntı bu teoriyi doğrulanmamış olabilir.

Her ne kadar serinin bir sonraki üçlemesinin şu şekilde başlaması muhtemel olsa da Maymunlar Gezegeni KrallığıSerkis’in Sezar’ını merkeze alan önceki filmlerle aynı şekilde Teague’in Noa’sına odaklanmaya devam etme potansiyeli olsa da, henüz gelecek daha fazla film için hala bolca yer var. Ball’un filminin birkaç nesil ileriye sıçramasıyla Maymunların gezegeni Zaman çizelgesinde, yeni üçlemesi sona erdiğinde, diğer film yapımcılarının da gelip aynı türden anlatı sıçramasını tekrarlama potansiyeli var.

İdeal olarak, Maymunlar Gezegeni Franchise, markanın meşhur ettiği türden bir yapıyı ödünç bile alabilir. Yıldız Savaşları filmler ve sonunda her bir film grubunun nesilleri birbirinden ayırdığı bir üçleme üçlemesi kurmaya çalışıyorlar. Dünyanın en uzun ömürlü ve en sevilen bilim kurgu eserlerinden biri olarak, bunun ötesinde devam etmesi kesinlikle yaygın bir ilgi olacaktır. Maymunlar Gezegeni Krallığı ve sonraki iki devam filmi.

Kaynak: İmparatorluk

Maymunlar Gezegeni Krallığı Posteri
Maymunlar Gezegeni Krallığı

Maymunlar Gezegeni Savaşı’ndaki olayların birkaç yıl sonrasında geçen Maymunlar Gezegeni Krallığı, Maymunlar destanının bir sonraki bölümüdür. Maymun klanları, Sezar’ın kolonileştirmeye çalıştığı vahaya yerleşti, ancak insanlar onların yokluğunda hayvansal doğalarına geri döndüler. Artık kölelik ve özgürlük arasında savaşan Maymun klanlarının aykırı üyeleri, yeni gelişen bir toplumda taraf tutacak.

Yayın tarihi
24 Mayıs 2024

Müdür
Wes Topu

Döküm
Kevin Durand, Freya Allan, Peter Macon, Owen Teague, Eka Darville, Sara Wiseman, Neil Sandilands

Değerlendirme
R

Yazarlar
Patrick Aison, Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver

Stüdyo(lar)
20. Yüzyıl , Chernin Entertainment , Oddball Entertainment , Shinbone Productions

Distribütör(ler)
20. yüzyıl

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow