2023’te torrent için en iyi VPN (Birleşik Krallık)

NordVPN güçlü güvenlik önlemleriyle tanınan popüler bir VPN’dir. Panama merkezli şirket, paylaşılan IP adresleri gibi bir dizi güvenlik aracına sahiptir ve AB ve ABD’den uzak olduğu için (birçok VPN gibi), bir kullanıcının kişisel verilerini ve bilgilerini toplamak zorunda değildir. ayrıntılar üçüncü taraflara aktarılamaz. NordVPN, standart olarak Yeni Nesil Şifreleme (NGE) IKEv2/IPsec ve askeri düzeyde bir […]

2023’te torrent için en iyi VPN (Birleşik Krallık)

NordVPN güçlü güvenlik önlemleriyle tanınan popüler bir VPN’dir. Panama merkezli şirket, paylaşılan IP adresleri gibi bir dizi güvenlik aracına sahiptir ve AB ve ABD’den uzak olduğu için (birçok VPN gibi), bir kullanıcının kişisel verilerini ve bilgilerini toplamak zorunda değildir. ayrıntılar üçüncü taraflara aktarılamaz.

NordVPN, standart olarak Yeni Nesil Şifreleme (NGE) IKEv2/IPsec ve askeri düzeyde bir şifreleme programı olan 256bit-GCM kullanır. “Onion over VPN” veya Double VPN sunucularını kullanma seçeneği de vardır; bu, verilerin bir yerine iki ayrı VPN sunucusundan iletildiği anlamına gelir, ancak bu, hız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

NordVPN, çevrimiçi etkinliklerin günlüklerini tutmaz. Bu, özel verilerinizin, çevrimiçi etkinliğinizin ve göz atma geçmişinizin üçüncü taraflarca izlenemeyeceği, toplanamayacağı, ifşa edilemeyeceği veya ele geçirilemeyeceği anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca IP adreslerini korumak için DNS sızıntı korumasını ve VPN bağlantısı kesilirse tüm programları veya seçilen programları öldüren otomatik bir kapatma anahtarını seçebilir. Bu, bir kullanıcının kişisel verilerinin geçici olarak ifşa edilmesini önler. Ayrıca, reklam engelleme işlevi ve kimlik avı tehditlerine karşı koruma da vardır.

Kullanıcılar, Mac OS, Windows, iOS ve Android uygulamalarını kullanarak aynı anda altı adede kadar cihazı NordVPN sunucularına bağlayabilir. Hizmet ayrıca torrent için sınırsız bant genişliğine, makul indirme hızına ve destek için 7/24 canlı sohbet aracına sahiptir.

Özellikle, NordVPN, Netflix ABD, BBC iPlayer ve Amazon Prime Video gibi coğrafi olarak kilitli hizmetlerin engellemesini kaldırabilir ve bu da onu günde bir sezonluk eğlenceler için popüler bir seçim haline getirir.

Teknory