Spotify Wrapped 2022 ne zaman çıkıyor?

Spotify her yıl bize müzik alışkanlıklarımız hakkında bilgi veriyor; Örneğin Taylor Swift takıntımız verilerle destekleniyor. Spotify Wrapped, müzikte geçirdiğimiz yıla bir göz atmamızı sağlıyor: iyi, kötü, tutkulu. Ve her yıl, Kasım ayında, biz Spotify kullanıcıları, özel hazırlanmış rapora elimizi uzatmak için can atıyoruz. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Tweet silinmiş olabilir (yeni bir […]

Spotify Wrapped 2022 ne zaman çıkıyor?

Spotify her yıl bize müzik alışkanlıklarımız hakkında bilgi veriyor; Örneğin Taylor Swift takıntımız verilerle destekleniyor. Spotify Wrapped, müzikte geçirdiğimiz yıla bir göz atmamızı sağlıyor: iyi, kötü, tutkulu. Ve her yıl, Kasım ayında, biz Spotify kullanıcıları, özel hazırlanmış rapora elimizi uzatmak için can atıyoruz.

Peki Spotify Wrapped 2022 ne zaman geliyor?

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Sarılmış memler, vermeye devam eden hediyelerdir

Akış şirketi henüz net bir tarih açıklamadı, ancak güncelleme yaptı Sarılmış sayfaları “Sarılmış geliyor” sözleriyle. Merkez iyi bir başlangıç ​​noktasıdır, bu nedenle kullanıcılar zamanı geldiğinde tam olarak nereye gideceklerini bilirler. Spotify ayrıca bizi 2021’deki Wrapped’e yönlendiriyor, böylece geçen yılın bu zamanlarındaki tüm duygularınızı yeniden ziyaret edebilirsiniz.


Kredi: Ekran Görüntüsü: Spotify.

Ancak beklerken, Spotify verilerinizi analiz eden Iceburgify’dan Spotify Pie’a kadar bu 12 web sitesini kullanabilirsiniz. Ve Spotify kullanmayanlar için mevcut özelliklere dikkat edin. Örneğin Apple Music, bu yılın başında “Replay 2022″yi sundu.

Teknory