Harika teknoloji fırsatı: 55 $ karşılığında 5’i 1 arada taşınabilir şarj istasyonu

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Bellboy 5’i 1 Arada Taşınabilir Kablosuz Şarj İstasyonunu yalnızca 54,99$’a (kayıt 69,99$) alın — bu %21 indirim. Yaz bitmeden bir kaçamak daha mı uyduruyorsun? Bir seyahatiniz varsa, yanınıza ne kadar eşya alabileceğinizi bilirsiniz… Birden fazla cihazınız varsa, bu, onların tüm şarj cihazlarının da dahil edilmesi gerektiği anlamına gelir. Bellboy kablosuz şarj […]

Harika teknoloji fırsatı: 55 $ karşılığında 5’i 1 arada taşınabilir şarj istasyonu

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Bellboy 5’i 1 Arada Taşınabilir Kablosuz Şarj İstasyonunu yalnızca 54,99$’a (kayıt 69,99$) alın — bu %21 indirim.


Yaz bitmeden bir kaçamak daha mı uyduruyorsun? Bir seyahatiniz varsa, yanınıza ne kadar eşya alabileceğinizi bilirsiniz… Birden fazla cihazınız varsa, bu, onların tüm şarj cihazlarının da dahil edilmesi gerektiği anlamına gelir.

Bellboy kablosuz şarj istasyonu, tatilde gücünüzü açık tutmayı çok daha kolay hale getiriyor. Beş farklı cihazı çalıştırmak için yalnızca bir kabloyu hatırlamanız gerekecek ve şu anda sadece 54,99$’a bir tane kazanabilirsiniz.

Bellboy ile ciddi şekilde çoklu görev yapabilirsiniz. Bu çok yönlü cihaz, iPhone, Apple Watch, AirPods ve iki cihazı daha şık ve kullanışlı bir noktada çalıştırabilir. Üç kablosuz yuvası ve iki ekstra bağlantı noktası vardır, bu da onu hareket halindeki aileler veya çok sayıda boşalmış cihaza sahip herkes için ideal kılar.

Bellboy’un kompakt boyutu, onu her yere yanınızda götürmeyi kolaylaştırır ve kablosuz seçenekleri, birbirine dolanmış kablo karmaşasıyla uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Sadece komodininize veya masaüstünüze koyun ve elektronik cihazlarınızı kolayca çalıştırın. 10.000 mAh kapasitesi bol miktarda güç sağlarken, ultra hızlı şarj etme özellikleri zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca aşırı sıcaklık koruması, düşük voltaj koruması, kısa devre koruması ve daha fazlasını sunduğunu bilmenin gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bellboy 5’i 1 Arada Taşınabilir Kablosuz Şarj İstasyonu ile dağınıklıktan uzak kalın ve sınırlı bir süre için şimdi yalnızca 54,99 ABD Doları (kayıt 69 ABD Doları) ile gücünüzü koruyun.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow