2024’ün en iyi 5 gürültü önleyici kulaklığı incelendi

Kimin için: Bu kulaklıkların en yeni AirPods Pro kadar iyi performans göstermediğini düşünüyoruz ancak maliyeti de 80 dolar daha düşük. 175 doların altında kaliteli ANC kulaklıkları almaya çalışıyorsanız, o zaman Beats Studio Buds+ doğru seçimdir. Ayrıca, Google Hızlı Eşleştirme desteği sayesinde Android kullanıcıları için AirPods Pro’ya göre daha uygundurlar. Neden bunu seçtik: İyi bir kopyayı […]

2024’ün en iyi 5 gürültü önleyici kulaklığı incelendi

Kimin için:

Bu kulaklıkların en yeni AirPods Pro kadar iyi performans göstermediğini düşünüyoruz ancak maliyeti de 80 dolar daha düşük. 175 doların altında kaliteli ANC kulaklıkları almaya çalışıyorsanız, o zaman Beats Studio Buds+ doğru seçimdir. Ayrıca, Google Hızlı Eşleştirme desteği sayesinde Android kullanıcıları için AirPods Pro’ya göre daha uygundurlar.

Neden bunu seçtik:

İyi bir kopyayı seviyoruz, ne diyebiliriz? Bu Beat’ler AirPods Pro ile bire bir eşleşme olmasa da, aynı temel işlevlerin çoğunu çok daha uygun bir fiyata sunuyorlar. ANC ile şarj başına altı saat süreyle Pro’nun pil ömrüne tam olarak uyuyorlar.

Seslerine gelince, bunlar Beats kulaklıklar, dolayısıyla basların güzel ve net olmasını bekleyin. Yine de çok fazla bas ağır değiller ve yüksek frekanslarda bol miktarda denge sağlıyorlar. ANC’leri kesinlikle Profesyonellerle aynı seviyede değil, bu nedenle çok yönlü bir sese sahip olmak güzel, çünkü ANC ile birlikte müzik çalmak etrafınızdaki dünyayı engellemek için size en iyi şansı verecektir.

Siyah, gümüş, fildişi ve şeffaf olmak üzere dört renk grubu arasından seçim yapabilirsiniz. Testlerimiz sırasında bu kulaklıkların AirPods Pro’ya göre daha rahat oturduğunu da gördük; dolayısıyla AirPod’ların kulaklarınızda kalması konusunda sorun yaşıyorsanız bunlar sizin için daha iyi bir seçenektir.

Teknory