ABD Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Netfilx’teki bonus içeriğin engellemesini kaldırmak için güvenilir bir seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir. Netflix çok fazla içerik sunar, ancak özel yayıncılar […]

ABD Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Netfilx’teki bonus içeriğin engellemesini kaldırmak için güvenilir bir seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir.


Netflix çok fazla içerik sunar, ancak özel yayıncılar yine de kendilerini izleyecek hiçbir şey bulamadan bulabilirler. Bu hayal kırıklığı noktasına ulaştıysanız, bir VPN’e abone olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dizilere ve filmlere yalnızca bulunduğunuz yerin içerik kitaplığından erişebilirsiniz, ancak bu durumu bir VPN ile değiştirebilirsiniz. Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlayabilir, yani o konumdan tüm içeriğe erişebilirsiniz. İşlem aslında gerçekten çok basit.

ABD Netflix’i ülke dışından izleyebilir misiniz?

Aboneler, aşağıdaki adımları izleyerek ABD Netflix kitaplığının engellemesini kaldırabilir:

  1. Akış dostu bir VPN’e kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’ler Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamalar sunar)

  3. Uygulamayı açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

  4. ABD içerik kitaplığından film ve dizi izlemek için Netflix’te oturum açın

Gerçekten o kadar karmaşık değil ve bu numara dünyanın her yerinden kütüphanelere erişmek için kullanılabilir.

En iyi Netflix VPN’i nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) ABD Netflix’e erişmek için en iyi hizmettir. Kullanıcılar sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı elde eder. Aboneler ayrıca, akış için kararlı bir şey bulmaya çalıştığınızda çok yararlı olan geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Hatta ABD Netflix’te en sevdiğiniz programı veya filmi izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu sinsi ama ExpressVPN ile ABD Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırabileceğiniz anlamına geliyor.

ExpressVPN’deki en iyi fırsatla ABD Netflix’in engellemesini kaldırın.

Teknory