Bowers & Wilkins’in Pi7 gerçekten kablosuz kulaklıkları Amazon’da %37 indirimle satışta

%37 TASARRUF EDİN: 23 Mayıs itibarıyla Bowers & Wilkins Pi7 Tamamen Kablosuz Kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da orijinal fiyatı olan 399,99$’dan %37 indirimle satılıyor ve maliyeti 249,99$’a düşüyor. Normalde hoparlörleriyle tanınmalarına rağmen (bunları çevredeki en iyilerden bazıları ekleyebiliriz), ses devi Bowers & Wilkins birkaç yıl önce kulaklık oyununa girdi. Pi7 Gerçekten Kablosuz Kulaklıkları, radarınızda olması […]

%37 TASARRUF EDİN: 23 Mayıs itibarıyla Bowers & Wilkins Pi7 Tamamen Kablosuz Kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da orijinal fiyatı olan 399,99$’dan %37 indirimle satılıyor ve maliyeti 249,99$’a düşüyor.


Normalde hoparlörleriyle tanınmalarına rağmen (bunları çevredeki en iyilerden bazıları ekleyebiliriz), ses devi Bowers & Wilkins birkaç yıl önce kulaklık oyununa girdi. Pi7 Gerçekten Kablosuz Kulaklıkları, radarınızda olması gereken gerçek bir güç merkezidir. 23 Mayıs itibariyle Amazon’da indirimdeler.(yeni bir sekmede açılır) 399,99 $ olan orijinal fiyatından %37 indirimle 249,99 $’a düştü.

Harika bir çift gerçekten kablosuz kulaklık arıyorsanız, Pi7 piyasadaki en iyi (en iyi görünenlerden bahsetmiyorum bile) kulaklıklardan bazılarıdır. Kullanışlı, yerleşik kontrollerle şık, siyah ve altın rengi bir tasarıma sahipler: Her bir tomurcukta, şarkıları atlamanıza, çağrıları bekletip yanıtlamanıza veya gerektiğinde duraklatıp çalmanıza olanak tanıyan dokunmaya duyarlı bir düğme bulunur. Ve bizi sese başlamaya bile başlamayın: Pi7, her sürücü için ayrı amplifikatörlere sahip Çift Hibrit Sürücü birimleri aracılığıyla ses üretir, yani her tomurcukta iki yerleşik amplifikatör bulunur. 24 bit sesi ve Qualcomm’un yüksek çözünürlüklü kablosuz ses için alabileceğiniz en iyi aptX Adaptive codec bileşenini destekler.

Kablosuz şarj pedi, kasayı da kolaylıkla şarj etmenizi sağlar ve ayrıca markanın “ses yeniden iletimi” olarak adlandırdığı harika bir özelliğe sahiptir: Temel olarak, kasayı harici bir ses kaynağına bağlayabilirsiniz, bu da daha sonra o yüksek sesi geri iletir. daha iyi ses için kulaklığınıza takın. Ayrıca kutuda bir 3,5 mm USB-C ve bir USB-C – USB-C kablosu vardır, böylece kablosuz yoldan gitmek istemiyorsanız kasayı hemen hemen her şeye takabilirsiniz. 15 dakikalık bir şarj, size iki saatlik pil ömrü sağlar ve her kasa, pili bitmeden önce dört tam şarj sunar.

Aktif Gürültü Engelleme de sezgiseldir, çünkü çevrenize ne kadar dikkat etmeniz gerektiğine bağlı olarak, tomurcuktaki kontrollerden birine basarak ve düşük, orta ve yüksek arasında seçim yaparak gürültü engelleme düzeyinizi seçebilirsiniz. . Kulaklıkları çıkarıldığında bekleme moduna geçiren algılama sensörleri de vardır. Tekrar taktığınızda onları en son bağlanan Bluetooth cihazına yeniden bağlayabilir ve kaldırdığınızda müziği duraklatabilir veya devam ettirebilirsiniz.

Genel olarak, Pi7 Gerçekten Kablosuz Kulaklıklar, müziklerinin nasıl ses çıkardığını gerçekten önemseyen ve her müzikseverin istek listesinin başında olması gerekenler için sağlam bir kablosuz kulaklık çiftidir. %37 indirimle, satın almak için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow