Addison Rae sonunda Euphoria oyuncu seçimi söylentilerine yanıt verdi

Virginia Sır ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T18:46:21 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T18:46:31 TikTok yıldızı Addison Rae, hit reşit olma drama dizisi Euphoria’nın üçüncü sezonunda rol alabileceğine dair yayılan söylentilerin ardından tepkisini verdi. Addison Rae, TikTok’a başlamış olabilir, ancak geçen yıl Netflix’in “He’s All That” dizisindeki ilk oyunculuğunun ardından Hollywood’a büyük bir giriş yapıyor. O zamandan beri, TikTok yıldızı – […]

Addison Rae sonunda Euphoria oyuncu seçimi söylentilerine yanıt verdi

Yayınlanan: 2022-12-08T18:46:21

Güncellenmiş: 2022-12-08T18:46:31

TikTok yıldızı Addison Rae, hit reşit olma drama dizisi Euphoria’nın üçüncü sezonunda rol alabileceğine dair yayılan söylentilerin ardından tepkisini verdi.

Addison Rae, TikTok’a başlamış olabilir, ancak geçen yıl Netflix’in “He’s All That” dizisindeki ilk oyunculuğunun ardından Hollywood’a büyük bir giriş yapıyor.

O zamandan beri, TikTok yıldızı – kim övünüyor? 88 milyondan fazla takipçi video paylaşım uygulamasında — kariyerini yeni zirvelere taşımayı amaçlayan Netflix ile çok filmli bir anlaşma imzaladı.

film dünyasına girişini göz önünde bulundurarak, bazı hayranlar Rae’nin dahil olabileceği yaklaşan projeleri yakından takip ediyor… ve bazıları onun Euphoria’nın gelecek sezonunda görünebileceğine ikna oldu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Euphoria, uyuşturucu bağımlılığı, travma ve diğer sorunlar gibi mücadelelerle mücadele eden gençlerin hayatlarını takip eden çılgınca popüler bir drama dizisidir. Dizide rol alan Zendaya, özellikle bir Emmy aldı bu yıl ana karakter Rue olarak gösterdiği performans için.

Addison Rae, Euphoria 3. Sezonda rol alacağına dair söylentilere yanıt verdi

Bu gece eğlence Addison, Los Angeles’ta The Hollywood Reporter’s Women in Entertainment Gala’da yakalandı ve ona bu söylentiyi sordular – ancak sosyal medya yıldızına göre, hepsi bu: bir söylenti.

Bununla birlikte, gösteriye katılmaya fazlasıyla istekli ve söylentiyi gerçeğe dönüştürmek için “tezahür ettireceği” konusunda şaka yaptı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Bunun bir söylenti olduğunu söyleyeceğim,” diye itiraf etti. “Ve bunu tezahür ettirebiliriz. Eminim birçok insanın bu konuda ilginç düşünceleri ve hisleri olacaktır, ama teşekkürler. Bu çok iyi. Umarım bu doğrudur. Bunu hiçbir yerde görmedim. …senin için geliyorum.”

(Konu şurada başlıyor: 0:58 aşağıdaki videoda)

Şimdilik, Addison’ın bir sonraki hamlesinin ne olduğu belli değil – ancak herkes onun başarısı için burada değil, şarkıcı Aubrey O’Day kısa süre önce büyük çıkışları için etkileyiciyi gölgelerken, “eski tarz insanlar, her adımda bekçilerle savaşmak zorunda kaldı. yol.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory