Slumberland 2 olacak mı?

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-21T18:12:36 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-21T18:12:45 Slumberland 2 olacak mı? Başrolünü Jason Momoa’nın oynadığı Slumberland, mahalledeki izleyicileri memnun edecek en yeni tuhaf film ama Netflix’te bir devam filmi olacak mı? Slumberland, Netflix’i kasıp kavuran en yeni film, çünkü başrolde Aquaman’ın başrol oyuncusu Jason Momoa var. Filmin özeti şöyledir: “Genç bir kız, Uyku Diyarı’nın […]

Slumberland 2 olacak mı?

Yayınlanan: 2022-11-21T18:12:36

Güncellenmiş: 2022-11-21T18:12:45

Slumberland 2 olacak mı? Başrolünü Jason Momoa’nın oynadığı Slumberland, mahalledeki izleyicileri memnun edecek en yeni tuhaf film ama Netflix’te bir devam filmi olacak mı?

Slumberland, Netflix’i kasıp kavuran en yeni film, çünkü başrolde Aquaman’ın başrol oyuncusu Jason Momoa var.

Filmin özeti şöyledir: “Genç bir kız, Uyku Diyarı’nın rüya dünyasına giden gizli bir haritayı keşfeder ve eksantrik bir kanun kaçağının yardımıyla, rahmetli babasını görebilme umuduyla rüyaları aşar ve kabuslardan kaçar. Yeniden.”

Film izleyiciler arasında o kadar popüler oldu ki bir devam filmi potansiyel olabilir, yani bir Slumberland 2 olacak mı?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Slumberland 2 Netflix yolunda mı?

ne yazık ki şu anda Netflix tarafından Slumberland 2 için bir onay yok. Ve Netflix, filmin izleyiciler açısından ne kadar iyi olduğunu görene kadar muhtemelen herhangi bir haber almayacağız.

Bir franchise’ın Netflix’te yenilenmesi söz konusu olduğunda izleyici sayısı çok önemlidir, bu nedenle bu, halkın Slumberland’ı bir devam filmini garanti edecek kadar sevip sevmemesine bağlı olacaktır. Ancak filmin fragmanının şu anda YouTube’da sekiz milyondan fazla izlendiğini düşünürsek, pek çok kişinin izlediğine bahse girebiliriz.

ile yapılan bir röportajda Ekran Rantı, yönetmen Francis Lawrence, bir devam filmi çekmesi gerektiğini keşfetmek istediği diğer hayallerle dalga geçti. “İdeal olarak, bir tane daha yaparız ve sonra bunun için bir sürü yeni rüya bulabiliriz, ancak kesinlikle gerçekten ilginç olan başka rüyalar da vardı” dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Uzun süredir senaryoda yer alan Eski Batı’da geçen bir olay vardı ve onu tekrar gözden geçirmek istiyorum çünkü gerçekten zekiceydi. Bu Batı kasabasının hayalperest ve konsepti gerçekten zekiceydi. Gerçekten eğlenceli olurdu.”

Collider ile yaptığı bir röportajda Momoa, sadece Slumberland 2’yi değil, üçüncü bir filmi de “gösterdiğini” söyledi.

Slumberland 2’nin konusu ne olacak?

İkinci film muhtemelen ilkinden yola çıkacak. Filmde, genç Nemo (Marlow Barkley) Slumberland’e giriyor ve Flip (Jason Momoa) ile bir bağ kuruyor. Babasını kaybettikten sonra, bu büyülü dünya ona gerçek dünyadan çok daha çekici gelir ve Philip Amcası (Chris O’Dowd) yerine Flip ile zaman geçirmeyi tercih eder.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu nedenle ikinci film, Phillip Amca ile olan ilişkisine daha fazla girebilir ve belki de Phillip, Flip ile yeniden arkadaş olabilir, çünkü ikisi benzerlikleri paylaşır ve eskiden bir bağları vardır.

Nemo’nun büyüdüğü ve Slumberland’i unuttuğu, ancak daha sonra yeniden keşfettiği Narnia tipi bir durum olabilir. Veya farklı nedenlerle Slumberland’e gelen farklı bir çocuğu bile kapsayabilir. İmkanlar sonsuzdur!

Slumberland 2 ne zaman çıkacak?

Bir Slumberland devam filminin onaylanmadığı için potansiyel olarak ne zaman çıkacağını söyleyemeyiz. Yakında duyurulacak olsaydı, filmin çekimleri ve post prodüksiyonu ile muhtemelen iki yıl daha çıkmayacağını tahmin edebiliriz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Film çok tuhaf olduğu için muhtemelen tatil sezonunda da tekrar çıkacaktı.

Slumberland şu anda Netflix’te izlenebiliyor.

Teknory