Android 14 beta erişimi sunan ilk telefon markaları arasında hiçbir şey olmayacak

TL;DR Hiçbir şey, Android 14’e beta erişimi sunan ilk Google Android iş ortaklarından biri olmayacak. Şirket, yine de herhangi bir sürüm ayrıntısı açıklamadı. Google I/O çok yakında ve bu biz Android hayranlarını heyecanlandırıyor! Etkinlikte başlıca Android 14 özellikleri hakkında çok daha fazla şey öğrenmeyi ve Android 14 OEM betalarının ilk setini elimize almayı bekliyoruz. Nothing […]

Android 14 beta erişimi sunan ilk telefon markaları arasında hiçbir şey olmayacak

TL;DR

  • Hiçbir şey, Android 14’e beta erişimi sunan ilk Google Android iş ortaklarından biri olmayacak.
  • Şirket, yine de herhangi bir sürüm ayrıntısı açıklamadı.

Google I/O çok yakında ve bu biz Android hayranlarını heyecanlandırıyor! Etkinlikte başlıca Android 14 özellikleri hakkında çok daha fazla şey öğrenmeyi ve Android 14 OEM betalarının ilk setini elimize almayı bekliyoruz. Nothing Phone 1 kullanıcıları için, Nothing, Android 14’e beta erişimi sunan ilk Android ortaklarından biri olacağını duyurdu.

Şimdiye kadar, Android 14 beta sürümünü yüklemek ve deneyimlemek için desteklenen bir Google Pixel cihazına veya Android öykünücüsüne ihtiyacınız vardı. Ayrıca, desteklenen bir Android cihazına bir Android 14 GSI yükleyebilirsiniz, ancak bu, temel Android derlemesine erişmenizi sağlar.

Google I/O açılış konuşmasında, Google’ın daha fazla Android 14 özelliği, güncellenmiş bir zaman çizelgesi ve amiral gemisi cihazları için özel Android 14 beta sürümleri sunacak olan ilk Android iş ortakları dalgasını duyurmasını bekliyoruz. Bu özel beta sürümleri genellikle aynı temel deneyimle başlar, ancak OEM’ler buna kendi UX öğelerini eklemek için çalışır.

Telefonunuzda Android’in beta sürümlerini kullanıyor musunuz?

27 oy

Her iki durumda da, bu cihaza özel beta sürümleri, geliştiricilerin ve meraklıların Android 14’ü daha geniş bir genel yayına hazırlanmadan önce deneyimlemeleri için harika bir yoldur.

Nothing’in Android 14 beta sürümlerinin ilk dalgasının bir parçası olmayacağını görmek harika. Önceki yıllarda gördüğümüz gibi diğer büyük OEM’lerin de partiye katılmasını bekliyoruz. Hiçbir Şey İçin, Londra’daki girişimi Pixel A serisinin dışında, orta sınıftaki Android meraklıları için iyi bir seçenek olarak konumlandırdığı için bu büyük bir kazanç.

Umarız bu Android 14 beta katılımı, 2023’ün 4. çeyreğinde Nothing Phone 1 için hızlandırılmış kararlı bir sürüm sağlar. Belki de Nothing Phone 2, kutusundan çıkar çıkmaz Android 14 ile birlikte piyasaya sürülür? Bir erkek rüya görebilir, değil mi?

Android 14 beta erişimi sunan ilk telefon markaları arasında hiçbir şey olmayacak

Teknory