Avustralya – Endonezya canlı yayını: AFC Asya Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya-Endonezya maçını ücretsiz izleyin 10Oynat. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. 2023 AFC Asya Kupası eleme turlarına girdi, dolayısıyla Socceroos için ya galibiyet ya da yenilgi var. Grup aşamasına geçmek oldukça basitti ancak Endonezya ile karşılaştıklarında rehavete yer yok. AFC Asya Kupası’nda Avustralya-Endonezya maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız […]

Avustralya – Endonezya canlı yayını: AFC Asya Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya-Endonezya maçını ücretsiz izleyin 10Oynat. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


2023 AFC Asya Kupası eleme turlarına girdi, dolayısıyla Socceroos için ya galibiyet ya da yenilgi var. Grup aşamasına geçmek oldukça basitti ancak Endonezya ile karşılaştıklarında rehavete yer yok.

AFC Asya Kupası’nda Avustralya-Endonezya maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

AFC Asya Kupası Avustralya-Endonezya maçı ne zaman?

Avustralya ve Endonezya buluşacak 1 Ocak 11:30 GMT. 28. Bu maç Katar’daki Jassim bin Hamad Stadı’nda oynanacak.

Avustralya-Endonezya maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Avustralya ile Endonezya arasındaki maç da dahil olmak üzere Avustralya’nın tüm AFC Asya Kupası maçlarını Network 10 üzerinden canlı ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Canlı yayın da ücretsiz olarak mevcuttur 10Oynat.

10Play coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, bu da 10Play’e dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Avustralya vs. Endonezya akışını izlemek için 10Play’e erişin:

 1. Bir VPN’e abone olun (gibi ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 10Oynat

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz Steam Avustralya vs. Endonezya

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, paranızı taahhüt etmeden 10Play’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size Avustralya’nın tüm AFC Asya Kupası maçlarını hiçbir şey harcamadan izlemeniz için zaman veriyor.

Mashable Fırsatları

10Play için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı 10Play’in engelini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile AFC Asya Kupası’nda Avustralya-Endonezya karşılaşmasını ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow