Bahreyn Darts Masters 2024 canlı yayını: Ücretsiz dart nasıl izlenir

TL;DR: 2024 Bahreyn Dart Ustaları şu adreste ücretsiz olarak izlenebilir: ITVX. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Dart şu anda büyük bir an yaşıyor ve bunun Luke Littler ile çok ilgisi var. Genç fenomeni Dünya Dart Şampiyonası’nda ücretsiz izlemek mümkün değildi ki bu utanç vericiydi. Ancak Littler’ın Bahrain Masters’ta Dünya Serisine ilk […]

Bahreyn Darts Masters 2024 canlı yayını: Ücretsiz dart nasıl izlenir

TL;DR: 2024 Bahreyn Dart Ustaları şu adreste ücretsiz olarak izlenebilir: ITVX. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Dart şu anda büyük bir an yaşıyor ve bunun Luke Littler ile çok ilgisi var.

Genç fenomeni Dünya Dart Şampiyonası’nda ücretsiz izlemek mümkün değildi ki bu utanç vericiydi. Ancak Littler’ın Bahrain Masters’ta Dünya Serisine ilk çıkışını hiçbir şey harcamadan izleyebilirsiniz.

2024 Bahrain Darts Masters karşılaşmasını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Bahreyn Dart Ustaları nedir?

Bahreyn Dart Ustaları, 2024 Dünya Dart Serisinin ilk etkinliğidir. Turnuvada 16 oyuncu yer alıyor (8 PDC temsilcisi ve 8 Asyalı temsilci). Dünya Şampiyonu Luke Humphries, genç süperstar Luke Littler ve son şampiyon Michael Smith yer alacak.

2024 Bahreyn Dart Ustaları ne zaman?

2024 Bahreyn Dart Ustaları şu tarihte gerçekleşecek: 18 Ocak – 19 Ocak. Yılın ilk Dünya Dart Serisi etkinliği Bahreyn Uluslararası Pisti’nde gerçekleşecek.

2024 Bahreyn Dart Masters’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Hayranlar 2024 Bahreyn Dart Masters karşılaşmasını ücretsiz olarak izleyebilecek ITVX.

ITVX coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; ITVX dünyanın her yerinden.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 2024 Bahreyn Dart Ustalarını yayınlamak için ITVX’in engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. 2024 Bahreyn Dart Ustalarını ücretsiz Steam’de oynayın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu fırsatlardan yararlanarak erişim sağlayabilirsiniz. ITVX paranızla taahhütte bulunmadan. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da, yatırımınızı geri kazanmadan önce 2024 Bahreyn Dart Masters’ı yayınlamanız için size bolca zaman tanır.

Mashable Fırsatları

ITVX için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN engellemeyi kaldırmak için en iyi hizmettir ITVXBirkaç nedenden dolayı:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2024 Bahreyn Dart Ustalarını dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izleyin.

Teknory