Başka bir OnePlus 12R sızıntısı bu telefonun orta sınıf bir kral olabileceğini gösteriyor

TL;DR Güvenilir bir sızıntıcı, OnePlus 12R teknik özelliklerinin bir listesini yayınladı. Listede ayrıca RAM ve depolamayla ilgili daha önce açıklanmayan ayrıntılar da yer alıyor. OnePlus 12R’nin OnePlus 12 ile birlikte ABD ve Avrupa’ya gelişini sabırsızlıkla bekliyoruz ve ön teknik özellikler sızıntıları, telefonun çok yetenekli bir orta sınıf telefon olduğuna işaret ediyor. Şimdi ise yeni bir […]

Başka bir OnePlus 12R sızıntısı bu telefonun orta sınıf bir kral olabileceğini gösteriyor

TL;DR

  • Güvenilir bir sızıntıcı, OnePlus 12R teknik özelliklerinin bir listesini yayınladı.
  • Listede ayrıca RAM ve depolamayla ilgili daha önce açıklanmayan ayrıntılar da yer alıyor.

OnePlus 12R’nin OnePlus 12 ile birlikte ABD ve Avrupa’ya gelişini sabırsızlıkla bekliyoruz ve ön teknik özellikler sızıntıları, telefonun çok yetenekli bir orta sınıf telefon olduğuna işaret ediyor. Şimdi ise yeni bir sızıntı bu önerileri güçlendirdi.

Muhbir Max Jambor X’te OnePlus 12R teknik özelliklerinin bir listesini yayınladı ve burada daha önce sızdırılmış birçok özelliği görüyoruz. Buna 6,78 inç LTPO ekran, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 100W kablolu şarjlı 5.500mAh pil dahildir. Jambor ayrıca telefonun 50MP ana/8MP ultra geniş/2MP makro kurulumuna sahip olacağını iddia ediyor.

OnePlus 12R Max Jambor twitter

Sızıntı yapan kişi ayrıca, OnePlus 12R’nin 8 GB veya 16 GB LPDDR5X RAM ve 128 GB UFS 3.1 veya 256 GB UFS 4.0 depolama alanına sahip olacağını iddia ederek şimdiye kadar görülmemiş birkaç bilgi de ekliyor. Telefonun Demir Grisi ve Soğuk Mavi renk seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor.

Bunlar telefonla ilgili son sızıntılar değil. Weibo tahmincisi Digital Chat Station daha önce cihazın OnePlus 12 ile benzer ekran parlaklık değerlerine, metal bir çerçeveye ve bir cam arka yüze sahip olacağını belirtmişti.

OnePlus, OnePlus 12 ve OnePlus 12R için 23 Ocak lansman tarihini zaten doğruladı. Yani yaklaşık bir ayımız kaldı. Bununla birlikte, yeni telefon kesinlikle kağıt üzerinde ABD’deki en iyi orta sınıf telefonlardan biri olmaya hazırlanıyor.


Başka bir OnePlus 12R sızıntısı bu telefonun orta sınıf bir kral olabileceğini gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow