Batman 2 Gotham’ı Moody DC Hayran Posterinde Karla Kaplı Görüyor

Özet The Batman – Part II’nin yeni hayran posteri, karla kaplı bir Gotham Şehri’ni tasavvur ederek, film için kış ortamına işaret ediyor. Filmle ilgili hiçbir resmi ayrıntı açıklanmasa da spekülasyonlar, Bay Freeze’in devam filminde potansiyel bir kötü adam olabileceğini öne sürüyor. The Batman’in sonunda Gotham’da meydana gelen su baskını, eğer şehir kışın buzlu kalırsa, Bay […]

Batman 2 Gotham’ı Moody DC Hayran Posterinde Karla Kaplı Görüyor

Özet

  • The Batman – Part II’nin yeni hayran posteri, karla kaplı bir Gotham Şehri’ni tasavvur ederek, film için kış ortamına işaret ediyor.
  • Filmle ilgili hiçbir resmi ayrıntı açıklanmasa da spekülasyonlar, Bay Freeze’in devam filminde potansiyel bir kötü adam olabileceğini öne sürüyor.
  • The Batman’in sonunda Gotham’da meydana gelen su baskını, eğer şehir kışın buzlu kalırsa, Bay Freeze ile ilginç bir görsel bağlantı kurabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

için yeni bir hayran posteri Batman – Bölüm II Filmin karla kaplı Gotham Şehrinde geçtiğini hayal ediyor. Sırasında Batman – Bölüm II piyasaya sürülmesinden ve başarısından kısa bir süre sonra duyuruldu YarasaadamEkim 2025 çıkış tarihi dışında hiçbir ayrıntı açıklanmadı. Kötü adamın kim olabileceğine dair dönen asılsız söylentilere rağmen izleyiciler, yönetmen Matt Reeves’in bir sonraki DC Elseworlds filminde Bruce Wayne’in bir sonraki mücadelesinin ne olacağına dair bilgi beklemek zorunda kalacak. Elbette bu, aşırı spekülasyonları ve hayran sanatçıların filmin neler içerebileceğine dair iddialarını durdurmadı.

Sanatçı jaxsonderr için bir posterin kendi yorumunu yayınladılar Batman – Bölüm IItasarım da piyasaya sürüldüğü tatil sezonuna uygun. Aşağıdaki parçanın tamamına bakın:

Posterde Batman bir şehir parkında ayakta, Gotham şehrinin silüetine bakarken görülüyor. Üstelik sert kar yağışı sahneyi hazırlıyor ve hatta belki de film için söylentiye sahip klasik bir Batman kötü adamıyla dalga geçiyor. Yarasaadam 1995’te Jim Carrey’nin versiyonunun komediyi biraz fazla abartmasının ardından Riddler’ı beyazperdede kurtardı ve Batman – Bölüm II Bay Freeze ile aynı şeyi yapabilir.


Bay Freeze Batman 2 İçin Neden Anlamlı?

Bay Freeze Batman ve Robin'de sırıtıyor

Arnold Schwarzenegger, 1997’de Bay Freeze ile elinden gelenin en iyisini yaptı. Batman ve Robinancak karakter ve senaryo, karmaşık bir kötü adamın olması gereken şeyin ilgi çekici bir versiyonunu sunmuyordu. Freeze’in dondurucu giysisi ve silahları çok gerçekçi olmasa da motivasyonları şaşırtıcı derecede insani. Klasik dahil karakterin en iyi yorumlarında Batman: Animasyon Dizisi bölüm “Buzun Kalbi,” Freeze, hastalığına bir tedavi bulana kadar kriyojenik olarak dondurulan karısı için yaptığı araştırmayı finanse etmek amacıyla suça sürüklenen bir adamdır.

Üstelik sonu Yarasaadam Bay Freeze için aslında ilgi çekici bir görsel ortam oluşturmuş olabilir. Gotham’ın büyük bir kısmı sular altında ve eğer sular kıştan önce bastırılmazsa şehir kendisini buzla kaplanmış halde bulabilir. Bay Freeze’in çalışması için buza gerek yok, ancak görsel bağlantı size yardımcı olacaktır. Batman – Bölüm II benzersiz bir görünüm ve takip Batman’in DönüşüBatman’in devamı olarak Noel’de geçen bir Batman’in ayak sesleri. Tabii ki, filmin iki yıl daha vizyona girmeyeceği göz önüne alındığında, sel planının tamamen bitmesi mümkün. Bundan sonra hangi kötü adamın ilgi odağı olacağını yalnızca zaman gösterecek.

Kaynak: jaxonderr/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow