Beetlejuice 2 Sanatı, Michael Keaton ve Winona Ryder’ın Nasıl Görüneceğini Tahmin Ediyor

Özet 2024’te vizyona girecek olan Beetlejuice 2’de baş karakter olarak Michael Keaton ve Winona Ryder ile Lydia Deetz’in geri dönüşleri görülecek. Yakın zamanda yapılan bir yapay zeka çalışması, Keaton’ın Beetlejuice’ini çeşitli takım elbiseli olarak hayal ediyor ve devam filminde Lydia’nın kırmızı ve siyah giyeceğini öngörüyor. Beetlejuice 2, aile fikrini keşfedecek ve sanat eserleri, karakterlerin eski […]

Beetlejuice 2 Sanatı, Michael Keaton ve Winona Ryder’ın Nasıl Görüneceğini Tahmin Ediyor

Özet

  • 2024’te vizyona girecek olan Beetlejuice 2’de baş karakter olarak Michael Keaton ve Winona Ryder ile Lydia Deetz’in geri dönüşleri görülecek.
  • Yakın zamanda yapılan bir yapay zeka çalışması, Keaton’ın Beetlejuice’ini çeşitli takım elbiseli olarak hayal ediyor ve devam filminde Lydia’nın kırmızı ve siyah giyeceğini öngörüyor.
  • Beetlejuice 2, aile fikrini keşfedecek ve sanat eserleri, karakterlerin eski tarzlarına ve dinamiğine doğru bir bakış sunabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Böcek suyu 2 sanat, Michael Keaton ve Winona Ryder’ın gelecek devam filminde nasıl görünebileceğini tahmin ediyor. Tim Burton’ın yönettiği ilk film, evlerini paylaşmak için çabalayan, yeni sahiplerini uzaklaştırmak için Betelgeuse olarak bilinen kötü niyetli ruhla temasa geçen, ölen hayalet bir çift olan Maitlands’i konu alıyordu. Böcek suyu 2 Orijinal filmden 30 yıl sonra, 6 Eylül 2024’te vizyona girecek ve baş karakter olarak sırasıyla Keaton ve Ryder’ın, Lydia Deetz’in ise geri dönüşünü göreceğiz. Filmin geri kalan oyuncu kadrosunda Catherine O’Hara, Jenna Ortega, Justin Theroux, Monica Bellucci ve Willem Dafoe yer alıyor.

Yakın zamanda Instagram’dan gelen bir gönderi @dejaview.tv Keaton ve Ryder’ın karakterlerinin nasıl görünebileceğini hayal ediyor Böcek suyu 2 AI sanatı aracılığıyla. Aşağıdaki fotoğraflara göz atın:

Sanat eseri Beetlejuice’i orijinalindeki ikonik çizgili kıyafetine benzeyen birkaç farklı takım elbiseyle tasvir ederken, Lydia’nın kırmızı ve siyah giyeceğini öngörüyor. Görüntüler, muhtemelen Netherworld’den gelen yaratıklar olan başka karakterleri de içeriyor.


Keaton & Ryder’ın Beetlejuice Dönüşünden Neler Beklenmeli?

Beetlejuice Michael Keaton, Beetlejuice rolünde Gösteri Zamanı

Yakınında Böcek suyu Sonunda Lydia, Keaton’ın karakteriyle evlenmeyi kabul etti, ancak yalnızca Maitlands’e yardım etmek için. Ancak Barbara (Geena Davis), onları baş belası ruhtan kurtarmak için bir kum kurdu kullanarak doğaçlama törenlerine son verdi. Devam filmi veya Betelgeuse’u tam olarak neyin geri getirdiği hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak görüntü yönetmeni Haris Zambarloukos yakın zamanda şunu ortaya çıkardı: Böcek suyu 2 aile fikrini keşfedecek. Keaton’ın dönüşü söz konusu olduğunda oyuncunun yine ünlü siyah beyaz kostümünü giyeceği, Bellucci’nin ise karısını canlandıracağı yönünde iddialar ortaya atıldı.

Bir önceki filmdeki olaylardan dolayı Lydia’dan intikam almak için bir şekilde geri dönmüş olabilir. Onaylandığından bu yana Böcek suyu 2Set fotoğrafları internette ortaya çıktı ve Ryder’ın Lydia’sı da dahil olmak üzere diğer karakterlere de kısa bir bakış attı. Önceki görüntülere göre Lydia’nın görünümü pek değişmemiş gibi görünüyor, çünkü Lydia’nın kızı olduğu doğrulanan Ortega’nın karakterinin düğününe katılırken görülse de hâlâ gotik yanını kucaklıyordu. Dinamikleri yeni bir avantaj sağlamalı Böcek suyu 2‘in hikayesi.

Ortega’nın Beetlejuice 2’deki karakterine ilişkin daha fazla ayrıntı açıklanmadı.

Çevrede alay edilen her şeye dayanarak Böcek suyu 2ve Keaton ile Ryder’ın geri dönüşünü göz önünde bulundurarak, yukarıdaki sanat eseri karakterlerinin doğru bir versiyonunu tahmin edebilir, eski tarzlarından ve tuhaf dinamiklerinden faydalanabilir. Devam filmi yıllardır büyük ilgi görüyor ve devam filmi nihayet yayınlandığında Betelgeuse ve Lydia’nın neler yaptığını ve neye benzediklerini görmek ilginç olacak.

Kaynak: @dejaview.tv/Instagram

Anahtar Yayın Tarihi

  • Beetlejuice 2 Posteri

Teknory