Bethesda, Fallout 4 İçin Gelecek Yıl Gelecek Yeni Nesil Güncellemeyi Duyurdu

Güncelleme, 12/13/23: Bethesda, geçtiğimiz yıl Fallout 4’ün 2023 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ücretsiz yeni nesil güncelleme alacağını duyurmuştu. Ancak yıl sonuna yaklaşırken Bethesda güncellemeyi gelecek yıla erteledi. Resmi Fallout hesabından atılan bir tweet, “Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesi üzerinde çalışırken bize gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz” diyor. “Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz, biz […]

Bethesda, Fallout 4 İçin Gelecek Yıl Gelecek Yeni Nesil Güncellemeyi Duyurdu

Güncelleme, 12/13/23:

Bethesda, geçtiğimiz yıl Fallout 4’ün 2023 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ücretsiz yeni nesil güncelleme alacağını duyurmuştu. Ancak yıl sonuna yaklaşırken Bethesda güncellemeyi gelecek yıla erteledi.

Resmi Fallout hesabından atılan bir tweet, “Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesi üzerinde çalışırken bize gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz” diyor. “Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz, biz de öyle! Ancak biraz daha zamana ihtiyacımız var ve 2024’te Commonwealth’e heyecan verici bir dönüş için sabırsızlanıyoruz.”

Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor…


Orijinal hikaye, 25.10.23:

Bethesda, Fallout 4’ün gelecek yıl ücretsiz yeni nesil güncelleme alacağını açıkladı.

Şirketin Fallout serisinin 25. yıl dönümünü kutlamasının bir parçası olarak duyurulan Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesi PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Windows PC sistemlerine gelecek. Yüksek kare hızları için performans modu özelliklerini, 4K çözünürlüklü oynanış için kaliteli özellikleri, hata düzeltmelerini ve ek Creation Club içeriğini içerecek. Bu güncellemenin ne zaman bekleneceğine gelince, Bethesda belirli bir tarih açıklamadı, sadece 2023’te geleceğini söyledi.

Bethesda, 25. Yıldönümü blog gönderisinin başka bir yerinde, Fallout 76’nın sınırlı süreli Cadılar Bayramı etkinliği Spooky Scorched’in geri dönüşünü duyurdu. Etkinlik 8 Kasım’a kadar sürecek. Ayrıca oyuna yeni bir 25. Yıldönümü mücadelesi de geliyor.

Blog yazısında “25 Ekim’den 8 Kasım’a kadar her gün, oyuncular ücretsiz bir günlük öğe için Atomic Shop’u ziyaret edebilirler” yazıyor. “Bu ücretsiz hediyeler, Appalachia’daki bir sonraki konaklamanız için kullanışlı sarf malzemelerinden yepyeni öğelere kadar çeşitlilik gösteriyor; bu yüzden nelerin mevcut olduğunu görmek için her gün Mağazayı kontrol etmeyi unutmayın.”

Yalnızca yarın, yani 25 Ekim’de Atomic Shop’ta mevcut olacak ilk ödüle bir bakış:

Daha da fazla ödülün kilidini açmak için Fallout 76’daki Fallout 25. Yıldönümü etkinliği sırasında özel zorlukları da tamamlayabilirsiniz. Active Prime Gaming aboneleri ayrıca 2 Kasım’dan itibaren Fallout 76 için özel bir 25. Yıldönümü Paketi talep edebilir. Bunu talep etmek için 2 Şubat 2023’e kadar süreniz olacak. Bu pakette, Öğle Yemeği Kutuları ve Sakızın yanı sıra Vault Boy portresi, Shooting Target Suite ve Lincoln’s Repeater Lever Action Görünümü de bulunuyor.

Bu 25. Yıldönümü kutlaması hakkında daha fazla bilgi için Bethesda’nın tam içeriğine göz atmayı unutmayın. Blog yazısı. Fallout 4’ü daha önce hiç oynamadıysanız ve yaklaşan bu yeni nesil güncelleme sayesinde merak ediyorsanız, bu konudaki düşüncelerimizi mutlaka okuyun. oyun Bilgilendiricisi Fallout 4 incelemesi.


Bu yeni nesil güncelleme çıktığında Fallout 4’e geri dönecek misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow