2023 Yılında Oynanacak En İyi 10 Askeri Savaş Oyunu

Birçok yoldan, “Savaş Şimşeği“, “World of Tanks” gibi diğer oynaması ücretsiz araçlı savaş oyunlarına benzer. Ancak, tek bir araç türüne odaklanmak yerine oyuncuların tanklar, uçaklar ve hatta Resmi olarak 2013’te lanse edilen “War Thunder” artık PC, PlayStation ve Xbox’ta mevcut ve geliştirici Gaijin Entertainment o zamandan beri tüm platformlarda çapraz oyun desteği ekledi. “War Thunder”daki […]

2023 Yılında Oynanacak En İyi 10 Askeri Savaş Oyunu

Birçok yoldan, “Savaş Şimşeği“, “World of Tanks” gibi diğer oynaması ücretsiz araçlı savaş oyunlarına benzer. Ancak, tek bir araç türüne odaklanmak yerine oyuncuların tanklar, uçaklar ve hatta Resmi olarak 2013’te lanse edilen “War Thunder” artık PC, PlayStation ve Xbox’ta mevcut ve geliştirici Gaijin Entertainment o zamandan beri tüm platformlarda çapraz oyun desteği ekledi.

“War Thunder”daki ana oyun döngüsü, oyuncuların büyük savaşlara girdiğini görüyor. düzinelerce diğer oyuncuların. Oyuncular savaşlarda kullanmak için farklı araç türleri arasında seçim yapabildiğinden ve hava, kara ve deniz saldırılarıyla mücadele etmek zorunda kaldığından, aksiyon genellikle çılgına dönebilir. 2. Dünya Savaşı’ndan modern zamanlara kadar alınan araçlarla, her oyun tarzına uygun çok çeşitli seçenekler mevcuttur.

“War Thunder”ı bu kadar çekici kılan şey, farklı oyuncu türlerine göre uyarlanmış deneyimler sunmasıdır. Gerçekliğe daha az odaklanan ve daha çok eğlence ve patlamalara odaklanan daha az gerçekçi bir oyun isteyenler Arcade Mode’u oynayabilir. Bununla birlikte, daha fazla gerçekçiliğe sahip uygun bir savaş deneyimi isteyen oyuncular, çok daha zorlu olan Simülatör Modunu seçebilirler. Her ikisini de isteyen yeni oyuncular, bunalmadan oyuna alışmak için Arcade Modu’nu da kullanabilirler.

Teknory